ŠKODA VISION RS

ŠKODA VISION RS zaprasza do swojego innowacyjnego wnętrza

ŠKODA VISION RS zaprasza do swojego innowacyjnego wnętrza

6. 9. 2018

Usportowione i wykonane z produktów najwyższej jakości – takie jest wnętrze ŠKODY VISION RS. Kompaktowy, oddający dynamicznego ducha model RS zostanie zaprezentowany po raz pierwszy podczas zbliżającego się Paryskiego Salonu Motoryzacyjnego 2018. Już teraz marka udostępnia szkice i materiały wideo prezentujące proces powstawania tego innowacyjnego samochodu.

Szkło kryształowe, włókno węglowe i odwołania do sportów motorowych

Kompaktowe wnętrze ŠKODY VISION RS to wynik inspiracji emocjonującym światem rajdów samochodowych. Sportowego ducha gwarantuje wydłużona deska rozdzielcza z akcentami wykonanymi z włókien węglowych, która nawiązuje do symetrycznych konturów osłony chłodnicy. Deskę rozdzielczą wyróżniają również animacje, które są charakterystyczne dla designu RS. Podświetla się ona, prezentując wyjątkowe efekty wizualne, które wchodzą w interakcję z ekranem dotykowym systemu Infotaintment. W kabinie VISION RS znajdziemy ręcznie wyrabiane i szlifowane specjalną metodą kryształy Lasvit.

Centralna konsola w VISION RS wraz z wbudowaną dwusprzęgłową skrzynią biegów DSG również jest w całości wykonana z włókna węglowego. Ten wysokiej jakości materiał został wykorzystany też w elementach dekoracyjnych, panelach drzwiowych i siedzeniach. Uchwyt wmontowany w drzwi ma kształt pętli, stanowiąc bezpośrednie nawiązanie do charakterystycznych tras rajdowych.

Kluczowe elementy, które wyróżniają ŠKODĘ VISION RS to trwałość przy jednoczesnym użyciu materiałów, które wpisują się w trend zrównoważonego rozwoju i dbałości o środowisko. Zastosowane włókna węglowe składają się w całości z przetwarzanego poliestru, a tapicerka siedzeń wykonana została z ekologicznej Alcantary.

ŠKODA VISION RS została zaprojektowana w inspirującym otoczeniu secesyjnego budynku na Masarykovo Nábřeží. Zapraszamy do obejrzenia materiału poniżej, który przybliży jak powstawało sportowe, przestronne wnętrze z pozornie unoszącymi się fotelami, elementami z włókna węglowego, kryształowym szkłem, efektami świetnymi, utrzymane w dynamicznej stylistyce RS.

Ostatnie newsy

Wszystkie newsy