ŠKODA sadzi las na Placu Bankowym

ŠKODA sadzi las na Placu Bankowym

22. 6. 2017

Nasze życie codzienne stało się coraz bardziej miejskie i zależne od technologii. Istnieje więc ryzyko, że z czasem zatracimy powiązanie z otaczającym nas światem natury. Stawką nie jest jedynie kontakt z naturą, ale również z drugim człowiekiem. Marka ŠKODA zachęca więc do ponownego odkrywania naturalnego świata z całą rodziną i przyjaciółmi, najlepiej ŠKODĄ KODIAQ, która została zaprojektowana tak, by to wszystko umożliwić.

ŠKODA sadzi las

Sylwetka ŠKODY KODIAQ przyciąga spojrzenia. To zapowiedź drzemiącej w niej mocy. Nowy, solidnie skonstruowany SUV z gatunku niezawodnych będzie wiernym towarzyszem codziennych wyzwań i większych, rodzinnych misji. Jedna z nich startuje już podczas długiego weekendu!

Projekt „Las w mieście” marka ŠKODA tworzy we współpracy ze stołecznym ZDM. Na parkingu, z którego na co dzień korzystają autokary i taksówki pojawi się kilkadziesiąt drzew oraz leśne poszycie, dzięki którym w centrum stolicy powstanie prawdziwy las. Spragnieni wyzwań będą mogli umówić się na jazdę próbną ŠKODĄ KODIAQ i przekonać się o jej możliwościach miejskich, jak i tych podczas weekendowych i wakacyjnych wypraw na łono natury. Oprócz spaceru po miejskich lesie, na odwiedzających czeka strefa chillout, w której na wygodnych leżakach, będzie można skorzystać ze słuchawek „silent disco” i wsłuchać się w odgłosy lasu, posłuchać szumu morza lub dowiedzieć się jakie efekty dźwiękowe towarzyszą burzy w lesie. Odwiedzający będą mogli pobrać również darmową aplikację mobilną dzięki której dowiedzą się, gdzie w odległości 50 km od stolicy można ciekawie spędzić czas na łonie natury.

Na najmłodszych czeka dedykowana strefa, w której dzieci nie tylko spędzą czas pod opieką wykwalifikowanych opiekunów, ale również, dzięki dedykowanej, interaktywnej aplikacji nauczą się rozpoznawać tropy leśnych zwierząt. Wieczorami do „Lasu w mieście” zawitają kinowe przeboje. Na miłośników filmów przygodowych czeka bowiem „Kino w lesie”.

Leśna strefa na Placu Bankowym będzie trwać przez tydzień, ale drzewa wykorzystane do jej stworzenia nie znikną ze stolicy. Marka ŠKODA przekazanie je miastu. W porozumieniu ze stołecznym ZDM wybrano lokalizację, którą zazieleni kilkadziesiąt drzew zakupionych w celu realizacji projektu. Drzewa trafią na Targówek, na ulicę Tużycką, gdzie od niedawna funkcjonuje zrewitalizowana przez miasto przestrzeń, w której brakuje zieleni. Drzewa zostaną zasadzone w pobliżu nowego placu zabaw oraz siłowni pod gołym niebem.

Ostatnie newsy

Wszystkie newsy