ŠKODA OCTAVIA najlepszym samochodem flotowym

ŠKODA OCTAVIA najlepszym samochodem flotowym

24. 3. 2017

Już po raz czwarty czytelnicy polskiej edycji miesięcznika Business Traveller Poland i podróżujący biznesmeni przyznali swoje doroczne nagrody. W tym roku w kategorii najlepszy samochód flotowy zwyciężyła ŠKODA OCTAVIA.

ŠKODA OCTAVIA

Zwycięzcy plebiscytu wyłaniani są na drodze ankiety wysyłanej do takich gigantów podróży służbowych, jak HRG, Carlson Wagonlit, Weco Travel (Radius) czy Air Club (BCD). Respondenci, to także 5 000 subskrybentów Business Travellera. W tej edycji konkursu na sondaż odpowiedziało ponad 900 uczestników.

„Pierwsze miejsce dla ŠKODY OCTAVIA cieszy, tym bardziej że to serce naszej marki i jej główna siła napędowa, która teraz, dzięki gruntownej modernizacji powraca w jeszcze bardziej wyrazistej i funkcjonalnej formie. Kategoria najlepszy samochód flotowy, w której zwyciężyliśmy jest bardzo wymagająca. W dzisiejszych czasach bowiem, kiedy spędzamy w samochodach bardzo dużo czasu ważne jest, aby auto które towarzyszy podczas podróży w interesach cechowało się bezpieczeństwem i komfortem A tak właśnie jest OCTAVIA” – mówi Klaudyna Gorzan, Kierownik ds. PR marki ŠKODA.

„Nasze doroczne nagrody to kompas, który wskazuje najlepsze produkty dla tych, którzy liczą na najlepszy serwis” – mówił podczas gali Robert Grzybowski, wydawca polskiej edycji Business Travellera.

Ostatnie newsy

Wszystkie newsy