ŠKODA NA TARGACH WE FRANKFURCIE 2019

September 12, 2019
ŠKODA wystawia zelektryfikowane i stylowe samochody we Frankfurcie. Ale to nie wszystko! Prezentowana jest także rzeczywistość wirtualna, która upamiętnia ważną rocznicę. Odkryj cały urok motoryzacji na stoisku ŠKODA!

Głównymi atrakcjami stoiska ŠKODA podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych we Frankfurcie są zelektryfikowane modele SUPERB iV i CITIGOᵉ iV. Premiery SCALA MONTE CARLO i KAMIQ MONTE CARLO stanowią stylowe dodatki do linii modeli SCALA i KAMIQ, a nadchodzące modele SCALA G-TEC i KAMIQ G-TEC stanowią praktyczną i ekologiczną alternatywę.

Żądni przygód kierowcy z pewnością zainteresują się SUPERB SCOUT, natomiast ci, którzy wolą bardziej sportową jazdę, ucieszą się z OCTAVIA COMBI RS i KODIAQ RS.

W tym roku, jak zawsze, stoisko ŠKODA ma wiele innych atrakcji poza samochodami. Możesz poznać Laurę, cyfrową asystentkę, i pozwolić jej poprowadzić Cię przez różne usługi systemu ŠKODA Connect. Nie pamiętasz, gdzie zaparkowałeś? Zapomniałeś zamknąć samochód? Szukasz najtańszej stacji paliw w okolicy? Laura pokaże Ci konkretne usługi ŠKODA Connect zaprojektowane w celu rozwiązania tych problemów!

Oddzielna strefa została wydzielona z okazji rocznicy bestsellera czeskiego producenta samochodów - ŠKODA OCTAVIA jeździ po drogach od 60 lat. Tutaj możesz porównać ŠKODA OCTAVIA pierwszej generacji z 1959 r. z najnowszą wersją.

Nasz kącik wirtualnej rzeczywistości przeniesie Cię w Alpy i na spływy kajakowe wśród rwących potoków. Dołącz do kajakarzy i dowiedz się, który samochód ŠKODA wybraliby dla siebie.

Jeśli chcesz pamiątkę z wystawy motoryzacyjnej i potrzebujesz inspiracji, nie szukaj dalej, niż stoisko z prezentami i interaktywne ławki, w których możesz bezprzewodowo naładować swój telefon komórkowy i stworzyć dla siebie pocztówki i naklejki. Idealny prezent dla najmłodszych!


Ostatnie newsy