ŠKODA laureatem nagród w plebiscycie MotoAs Interii

ŠKODA laureatem nagród w plebiscycie MotoAs Interii

ŠKODA laureatem nagród w plebiscycie MotoAs Interii

28. 6. 2018

25 czerwca, podczas uroczystej gali wieńczącej plebiscyt MotoAs Interii, ŠKODA otrzymała dwie nagrody. ŠKODA KAROQ została uhonorowana główną nagrodą w kategorii „Na każdą drogę”. Użytkownicy wytypowali kompaktowego SUVa marki ŠKODA, jako auto radzące sobie najlepiej nie tylko na utwardzonych drogach. Wyróżnienie otrzymała również ŠKODA OCTAVIA, która zajęła 2. miejsce w kategorii "Rozsądek".

W trakcie trzeciego już plebiscytu MotoAs Interii, użytkownicy portalu głosowali na najlepsze auta w ośmiu kategoriach. O miano faworyta w każdej z nich walczyło 10 modeli samochodowych. ŠKODA KAROQ – model łączący w sobie zarówno komfort i bezpieczeństwo oraz bogate wyposażenie standardowe, zajęła pierwsze miejsce w kategorii „Na każdą drogę”.

Użytkownicy portalu w ramach głosowania, wyłonili także modele, które w ich opinii stanowią rozsądny wybór. 2. miejsce otrzymała bestsellerowa ŠKODA OCTAVIA, która wybierana jest ze względu na oferowany komfort, bezpieczeństwo i obecność coraz szerszego wachlarza nowoczesnych technologii.

- Nasi klienci, którzy od lat wybierają samochody marki ŠKODA, widzą różnicę i proces ewolucji, udoskonalania kolejnych modeli. Nagroda ta bez wątpienia stanowi wyróżnienie naszej pracy i wysiłku, jaki wkładamy, aby sprostać zmieniającym się wymaganiom rynku i oczekiwaniom naszych klientów. Na każdym kroku staramy się dowieść, że zasługujemy za zaufanie jakim jesteśmy obdarzani – komentuje Klaudyna Gorzan, Kierownik ds. PR marki ŠKODA.

Ostatnie newsy

Wszystkie newsy