ŠKODA KODIAQ już od 89 900 zł

ŠKODA KODIAQ już od 89 900 zł

29. 9. 2016

Cena modelu KODIAQ na polskim rynku zaczyna się już od 89 900 zł za wersję Active z silnikiem 1.4 TSI o mocy 125 KM.

ŠKODA KODIAQ już od 89 900 zł

Model będzie dostępny w trzech wersjach wyposażenia: Active, Ambition oraz Style. Standardowo dla każdej wersji, w cenie samochodu oferowany jest także pakiet przeglądów, obejmujący kompletny plan serwisowy przez pierwsze cztery lata lub 60 000 km eksploatacji. Model dostępny jest także w systemie finansowania „Jak w abonamencie”, dzięki czemu można go posiadać płacąc tak niewiele jak 899 zł za miesiąc.

ŠKODA KODIAQ o długości 4,70 metra, opcjonalnie siedmiomiejscowa i z największą pojemnością bagażnika w swojej klasie, jest pierwszym dużym SUV-em czeskiego producenta samochodów.

Najnowszy model ŠKODY, mający wszystkie mocne strony marki, pojawi się w salonach dealerskich w Polsce na początku 2017 roku: z pełną wyrazu stylistyką i nadzwyczaj przestronnym wnętrzem i z nowoczesnymi rozwiązaniami, które zwykle można spotkać tylko w wyższych klasach samochodów. ŠKODA KODIAQ wyznacza początek szeroko zaplanowanej ofensywy SUV-ów ŠKODY.

Publikacja pełnego cennika wraz z informacją o poziomie wyposażenia poszczególnych wersji nastąpi na przestrzeni najbliższych tygodni.