ŠKODA KAROQ nagrodzona

ŠKODA KAROQ nagrodzona za najlepszy design wśród nowych kompaktowych SUV-ów

ŠKODA KAROQ nagrodzona za najlepszy design wśród nowych kompaktowych SUV-ów

5. 10. 2017

Czytelnicy niemieckiej edycji prestiżowego pisma „Auto Motor und Sport” uznali ŠKODĘ KAROQ najlepiej zaprojektowanym kompaktowym SUV-em na rynku. Nowy model marki ŠKODA zdobył 28,7% głosów i pokonał tym samym siedemnastu rywali w walce o pożądaną nagrodę „Autonis”.

„Jesteśmy niezwykle dumni, że ŠKODA KAROQ zdobyła tytuł Najlepszego Nowego Projektu głosami Czytelników "Auto Motor und Sport" – powiedział Christian Strube, Członek Zarządu ŠKODA AUTO ds. Rozwoju Technicznego. „Pełen ekspresji wyrazisty design naszych modeli nie mógł zostać lepiej przyjęty przez naszych Klientów. Trofeum „Autonis” jest nagrodą za naszą wytężoną pracę, ale i motywacją do nadawania naszym samochodom jeszcze bardziej wyrazistego stylu” – dodał Strube.

W siedemnastej edycji plebiscytu „Autonis” 88 samochodów zaprezentowanych na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy walczyło o nagrody w dziesięciu kategoriach. Klasa kompaktowych SUV-ów liczyła aż osiemnastu pretendentów do tytułu. Wygrał w niej kandydat ŠKODY, zdobywając 28,7% z 16 600 głosów.

ŠKODA KAROQ to kolejny ważny i udany krok w ofensywie czeskiej marki w segmencie SUV. Obok imponującego designu, model ten ucieleśnia także inne, charakterystyczne wartości ŠKODY, takie jak ponadprzeciętną przestronność, przydatne rozwiązania „Simply Clever” i nowoczesne systemy wymiany danych. KAROQ jako pierwszy w historii model tej marki będzie mógł zostać wyposażony w cyfrowy zestaw wskaźników z personalizacją ustawień.