ŠKODA KAMIQ: TWÓJ KUMPEL W PODRÓŻY W PRZEMIERZANIU MIEJSKICH PRZYGÓD

August 21, 2019
Oto ŠKODA KAMIQ, nowy model łączący zalety solidnego SUV-a i kompaktowego samochodu osobowego. Ma większą wysokość jazdy, zapewnia lepszy komfort podczas wsiadania i zapewnia lepszy widok. Zobacz, jak dobrze pasuje do życia w mieście.

Sympatyczny i uprzejmy

Nowoczesne miasta potrzebują współczesnych bohaterów. Ale nie chodzi tylko o podążanie za duchem czasu. Bohaterowie muszą wiedzieć, jak wykorzystać szanse i być we właściwym miejscu we właściwym czasie, ale także wtedy, gdy lepiej poczekać i pozwolić innym odejść. Nie jest ważne, aby ŠKODA KAMIQ była pierwszą na mecie. Najważniejsze jest, aby dotrzeć na miejsce z uśmiechem i na czas, cali i zdrowi.

Wyraźne linie i czyste (schludne) powierzchnie

Ponadczasowy design ŠKODA KAMIQ, podobnie jak nowoczesna architektura, zachwyci Cię bez względu na to, z jakiego kąta ją obserwujesz, i pod jakim światłem na nią patrzysz. Tylne światła o tradycyjnym, ale nowatorskim kształcie litery C wyraźnie pokazują geny stylistyczne ŠKODY. Jego dynamiczny i solidny wygląd jest uosobieniem kompaktowej miejskiej klasy SUV.

Wrażliwy na otoczenie

Chaotyczne, nerwowe i niecierpliwe, ale także zastygłe i bezduszne - takie są nowoczesne miasta. Adaptacyjny tempomat i automatyczna skrzynia biegów ŠKODA KAMIQ mogą łatwo zatrzymać samochód, gdy dotrze on do linii oczekujących samochodów oraz wprawić go w ruch, gdy zacznie się ruch. KAMIQ jest spostrzegawczy i sprytny - rozpoznaje nie tylko samochody, ale także motocykle, motorowery, rowery i skutery elektryczne.

Gotowy na nowe przygody

Co jest najlepsze w życiu w mieście? ŠKODA KAMIQ jest gotowa 24 godziny na dobę, aby zabrać Cię poza granice zgiełku postmodernistycznego wieku. Bagażniki dachowe przydają się za każdym razem, gdy chcesz wyjechać na wieś i dobrze się bawić. Możesz łatwo przewozić narty, deski snowboardowe, kije golfowe lub wózek dziecięcy bez kompromisów w zakresie przestrzeni bagażowej.

Łatwa kontrola tylnej klapy

Jeśli chodzi o codzienne życie w miejskiej dżungli, 400-litrowy przedział bagażowy zapewni Ci tyle miejsca, ile potrzebujesz, zwłaszcza, że po złożeniu tylnych siedzeń można go powiększyć do bardzo przestronnych 1395 litrów. Jest nawet wyposażony w dodatkową wygodną funkcję - można go otwierać i zamykać zdalnie za pomocą klucza, co pozwala zaoszczędzić czas, gdy trzeba coś wrzucić lub wyciągnąć z bagażnika.

Znalezienie chwili na relaks

Czasami miło jest zdjąć stopę z pedału gazu, zatrzymać się na chwilę i po prostu zrelaksować. Niezależnie od tego, czy jeździsz, czy zatrzymałeś się na przerwę, w ŠKODA KAMIQ zawsze będziesz czuć się świetnie, dzięki siedzeniom obitym wysokiej jakości mikrofibrą Suedia, aby dopełnić przyjemny nastrój.

Zwinny jak kot

Kompaktowe wymiary ŠKODA KAMIQ są idealne do sprawnego poruszania się po wąskich ulicach i łatwego parkowania na podziemnych parkingach i w centrach handlowych. Podniesione siedzenia dają lepszy widok na to, ile miejsca potrzeba na manewrowanie samochodem i znacznie ułatwiają wsiadanie i wysiadanie.

Zawsze naładowany

Wyruszasz, a potem pamiętasz, że zapomniałeś naładować telefon! ŠKODA KAMIQ ma oparcie z kilkoma portami USB C, a dla osób podróżujących na przednich siedzeniach dostępna jest również powerbank do bezprzewodowego ładowania. Po prostu włóż tam telefon i pozwól samochodowi zrobić resztę!

Połączony z przyjaciółmi

Karta eSIM samochodu zapewnia łączność ze światem i znajomymi. ŠKODA KAMIQ stale aktualizuje informacje o tym, co dzieje się na drodze, i może dostosować twoją trasę, jeśli nieoczekiwanie zatrzyma się ruch. Wysokiej jakości połączenie internetowe jest dostępne dla wszystkich pasażerów za pośrednictwem wewnętrznego hotspotu Wi-Fi, bez względu na to, czy jesteś w drodze, czy robisz sobie przerwę.

W parze z mobilnością w mieście

Możliwość szybkiego i niezawodnego znalezienia miejsca parkingowego bez konieczności jeżdżenia w kółko w poszukiwaniu wolnego miejsca - kto by tego nie chciał? Wykorzystując korzyści płynące z mobilności w mieście, ŠKODA KAMIQ jest w ciągłym połączeniu internetowym, aby powiedzieć dokładnie, gdzie czeka na ciebie miejsce parkingowe.

Przyjazne dla środowiska

Przeżyj życie w mieście w pełni, pozostając ekologicznym, aby wszyscy byli zadowoleni. Projektanci ŠKODY KAMIQ mają poczucie odpowiedzialności za otaczający świat, o czym świadczą wymagania stawiane nowoczesnym układom napędowym, w tym ekologicznemu silnikowi CNG 1.0-TEC. W rzeczywistości KAMIQ jest pierwszym SUV-em marki ŠKODA napędzanym gazem ziemnym.

Pod górę? Łatwizna!

Nie wszystkie drogi są płaskie. Na szczęście ŠKODA KAMIQ ma system wspomagania kontroli utrzymania wzniesienia, więc nie trzeba się martwić następnym razem, gdy trzeba będzie pokonywać strome zbocza - w żaden sposób silnik nie utknie podczas wspinaczki.

Dla bezpiecznego połączenia

ŠKODA KAMIQ pozostanie bezpieczny podczas załatwiania spraw w mieście. Bezkluczykowy system KESSY automatycznie wyłącza nadawany sygnał po 15 minutach bezczynności, co zmniejsza ryzyko kradzieży i jednocześnie oszczędza baterię!

Na dodatek sytuacja - i jeszcze trochę!

W mieście może być trochę ciasno. Często nie pozostaje nic innego, jak zaparkować na krawężniku i właśnie w tej sytuacji pojawia się wyższy prześwit nowoczesnego miejskiego SUV-a. Ponadto, zaawansowane elektroniczne wspomaganie kierowcy ŠKODY KAMIQ może automatycznie radzić sobie zarówno z parkowaniem równoległym, jak i prostopadłym . Zdejmij ręce z kierownicy, stopy z pedałów i pozwól, aby ŠKODA KAMIQ zrobiła to samo.Ostatnie newsy