ŠKODA FABIA R5 NA POZNAŃ MOTOR SHOW 2019!

March 28, 2019
Zapraszamy wszystkich fanów motorsportu do Poznania, gdzie czeka niepowtarzalna okazja zobaczenia z bliska ŠKODY FABIA R5!

W dniach 28–31 marca ŠKODA przygotowała dla odwiedzających Poznań Motor Show 2019 „Weekend Doznań”, w ramach którego nie zabraknie atrakcji dla szukających rajdowych emocji.

Pierwszego dnia imprezy, gościem specjalnym strefy ŠKODY był kierowca teamu ŠKODA Polska Motorsport, Mikołaj Marczyk, który już niedługo wraca na trasę cyklu Rajdowych Samochodowych Mistrzów Polski za kierownicą ŠKODY FABIA R5. Fani Mikołaja mogli nie tylko z nim porozmawiać czy zrobić sobie zdjęcie, ale też wyzwać go na pojedynek rajdowy w grze DiRT 2 – Rekord można pobić przez cały czas trwania targów! Marczyk jest fanem symulatorów, czego dowodem jest niedawny rekord świata DiRT 2, pobity na wirtualnym odcinku OS Baranowo. Oprócz polskiego oesu, twórcy gry oczywiście wiernie odwzorowali także ŠKODĘ FABIA R5, ale żadna wirtualna rajdówka nie robi takiego wrażenia, jak prawdziwa. I to na wyciągnięcie ręki – czyli tak, jak będzie ją można zobaczyć w Poznaniu.

Obecność auta, w którym Marczyk odnosił sukcesy w RSMP 2018 i które dało ŠKODZIE mistrzostwo Polski producentów, gwarantuje przyspieszone bicie serca u wszystkich miłośników sportów samochodowych. ŠKODA FABIA R5 to królowa światowych rajdów, a na Poznań Motor Show 2019 zaprezentuje swoje nowe „szaty”, czyli oklejenie, które towarzyszyć jej będzie w nowym sezonie krajowego czempionatu.

W strefie ŠKODY czekają także inne atrakcje. Będzie można m.in. poznać w praktyce działanie systemów bezpieczeństwa ŠKODY i przetestować je na specjalnie przygotowanym placu manewrowym. O wyjątkowe wrażenia zadbają też symulatory jazdy, zderzenia i dachowania, stoiska korzystające z technologii VR oraz – oczywiście – ekspozycja najciekawszych modeli ŠKODY, w tym ekscytujących aut koncepcyjnych.


Prezentowany materiał dotyczy samochodu rajdowego i ma charakter wyłącznie wizerunkowy. Samochód ten nie jest dostępny w sprzedaży na rynku polskim.

Ostatnie newsy