Polski dział marketingu ŠKODY wyróżniony czterema nagrodami w konkursie MARKETING BEST PRACTICE AWARD 2019

December 5, 2019
Innowacyjne działania w obszarze marketingu i PR oraz całościowe podejście do kwestii bezpieczeństwa po raz kolejny zapewniły wyróżnienia marce ŠKODA w Polsce w konkursie Best Practice Award 2019 organizowanym przez centralę ŠKODA AUTO A.S. Polski importer zdobył główną w nagrodę w kategorii Innovation Excellence, przyznawanej za jakość wprowadzanych innowacji. Wyróżnione zostały też projekty Sales Online, Wirtualny Salon oraz event prasowy z okazji 15-lecia projektu ŠKODA AUTO SAFETY.

Podczas tegorocznej edycji konkursu Innovation Agenda polski dział marketingu ŠKODY otrzymał główną nagrodę w najbardziej prestiżowej kategorii „Innovation Excellence”. To już kolejny raz, kiedy działania z obszaru marketingu i PR w Polsce zostały docenione przez jury za realizację odważnych, innowacyjnych i kreatywnych projektów.

Z kolei w ramach konkursu Best Practice Award 2019, wyłaniającego najlepsze działania mające na celu promocję marki i jej produktów, polski importer ŠKODY otrzymał trzy wyróżnienia w kategoriach: „Best Event” za organizację 15-lecia projektu ŠKODA AUTO SAFETY, „Best Digital & Social Media Activity” za wdrożenie projektu ŠKODA Sales Online i Wirtualny Salon oraz nagrodę w kategorii „Innovation Leaderboard”. Wdrożone i sprawnie funkcjonujące koncepcje Sales Online oraz Wirtualny Salon pozwalają na doświadczenie aut marki ŠKODA oraz nabycie ich praktycznie bez wychodzenia z domu.

- Jako lider rynku motoryzacyjnego w Polsce realizujemy projekty, dzięki którym jesteśmy blisko naszych klientów. Dzisiaj kluczową rolę odgrywa digitalizacja, dlatego prowadzone przez nas działania marketingowe oraz PR-owe skoncentrowane są na sferze cyfrowej. Nagrody zdobyte podczas tegorocznej gali MARKETING BEST PRACTICE AWARD 2019 są zasługą całego zespołu i dowodem na to, że dzięki innowacyjnym pomysłom i skutecznym działaniom marketingowym klient ma zawsze markę ŠKODA na wyciągnięcie ręki – podsumowuje Arkadiusz Gwizdek, Dyrektor Marketingu marki ŠKODA.

Ostatnie newsy