OK, LAURA, POROZMAWIAJMY!

September 25, 2019
Zawsze byłeś w stanie rozmawiać z samochodem. Ale nadchodzi era, w której auto zacznie odpowiadać na to, co masz do powiedzenia! Poznaj Laurę.

Komunikacja z cyfrową asystentką Laurą jest całkowicie intuicyjna i możesz nią sterować bez odrywania rąk od kierownicy i odrywania wzroku od drogi. Jest tak, ponieważ nie musisz naciskać niczego, aby ją aktywować. Po prostu budzisz ją słowami „OK, Laura” i możesz zacząć z nią rozmawiać.

Laura opanowała już sześć języków, a nawet rozumie dialekty. Oczywiście mówi po angielsku, ale także po niemiecku, hiszpańsku, francusku, włosku i oczywiście, biorąc pod uwagę jej pochodzenie, czeski. Laura jest zawsze podłączona do najwyższej klasy systemu informacyjno-rozrywkowego Amundsen, który dzięki wbudowanemu eSIM jest stale online. W rezultacie Laura ma nieprzerwany dostęp do Internetu i może szybko i elastycznie odpowiadać na pytania i polecenia.

A co dokładnie możesz zrobić z Laurą? Możesz nawet spróbować szczęścia, ponieważ nigdy nie wiesz, na co ona będzie w stanie odpowiedzieć. Ma szeroki wachlarz umiejętności, które w przyszłości będą się stale rozwijać. Na przykład możesz już podyktować wiadomość tekstową dla Laury, poprosić ją, aby poprowadziła Cię do miejsca docelowego najkrótszą drogą lub poprosić ją o odtworzenie ulubionej muzyki.

W miarę postępów w rozwoju nadejdzie moment, w którym Laura będzie mogła również prowadzić drobne konwersacje. Rozmowy z nią przebiegają płynnie, ponieważ rozumie naturalny przepływ całych zdań, więc nie trzeba na przykład uczyć się predefiniowanych fraz. Jeden szczegół - niepozorny, a tym bardziej przyjemny polega na tym, że podczas rozmowy z Laurą radio nie jest całkowicie wyciszone, a jedynie przyciszone, dzięki czemu masz wrażenie autentycznej rozmowy. Zanim się zorientujesz, Laura stanie się Twoim wiernym towarzyszem podróży.


Ostatnie newsy