ODKRYJ CO NOWEGO W ŠKODZIE W GENEWIE

March 7, 2019
KAMIQ, VISION iV i SCALA. To tylko niektóre samochody, które będzie można podziwiać na stoisku ŠKODA w Genewie. Przyjdź i obejrzyj stoisko ŠKODA.

Tegorocznymi gwiazdami są ŠKODA KAMIQ, miejski SUV oraz VISION iV, studium koncepcyjne elektrycznego crossovera. Oba samochody mają swoją światową premierę w Genewie. ŠKODA SCALA jest równie atrakcyjnym eksponatem.

https://youtu.be/lY9lHFwvENE

Oprócz odkrywania tych wyjątkowych nowych rozwiązań, możesz również sprawdzić szereg innych modeli z aktualnej oferty ŠKODA. Prezentowane są sportowe OCTAVIA RS i KODIAQ RS, OCTAVIA COMBI SOLEIL - specjalna edycja bestsellera marki, sportowe SUPERB COMBI SPORTLINE i KAROQ SPORTLINE, a także FABIA MONTE CARLO.

Podobnie jak w poprzednich latach, w tym roku na stoisku ŠKODA pojawi się znacznie więcej atrakcji niż same samochody. Strefa mobilności daje także szansę zapoznania się z koncepcją elektrycznego dwukołowego pojazdu KLEMENT i słynnego składanego skutera. Znajdziesz tu również alternatywne rozwiązania mobilne przeznaczone do ruchu miejskiego, a w szczególności do koncepcji KAST MILE „ostatniej mili” - ścieżki od zaparkowanego samochodu do prawdziwego celu podróży.

Strefa mobilności ŠKODA prezentuje nowoczesne usługi i rozwiązania mobilności marki. Podstawową ideą jest połączenie mobilności z spokojniejszym, bardziej ekologicznym i atrakcyjnym życiem w centrach miast. Utorowało to drogę dla takich projektów, jak platforma udostępniania samochodów HoppyGo, usługa CareDriver łącząca mobilność z usługami społecznościowymi oraz MyŠKODA Delivery i MyŠKODA Park.

Osiągnięcia ŠKODA Motorsport, kierowane przez mistrza świata WRC2, Jana Kopeckego, są ponownie przeżywane w strefie sportów motorowych, gdzie można zobaczyć najnowszą generację FABIA R5, a nawet spróbować swoich sił w wyścigach przy pomocy wirtualnej rzeczywistości.

Jeśli czujesz potrzebę naładowania baterii, przejdź do interaktywnych ławek. Jest to miejsce na relaks i odpoczynek podczas grania w niektóre z gier zainstalowanych tutaj na tabletach. Możesz też zobaczyć, jak to jest ładować telefon bezprzewodowo - tak jak w samochodzie ŠKODA. Nie zapomnij rzucić okiem na ściany mediów społecznościowych, gdzie zobaczysz wszystkie posty w mediach społecznościowych oznaczone hasztagiem #SKODAinGENEVA2019.


Ostatnie newsy