ŠKODA OCTAVIA z nowoczesnym i oszczędnym silnikiem 1.5 TSI już od 84 500 zł

ŠKODA OCTAVIA z nowoczesnym i oszczędnym silnikiem 1.5 TSI już od 84 500 zł

3. 8. 2017

ŠKODA OCTAVIA z nowoczesnym i oszczędnym silnikiem!

ŠKODA OCTAVIA z nowym silnikiem!

Do gamy silnikowej modelu OCTAVIA dołączyła nowoczesna jednostka 1.5 TSI o mocy 150 KM. Nowy silnik dzięki nowoczesnym rozwiązaniom daje kierowcom korzyść niższego zużycia paliwa i niższych kosztów eksploatacji.

Cały wachlarz zaawansowanych rozwiązań przyczynia się do jeszcze wyższego poziomu długotrwałej bezawaryjności i małego zużycia paliwa. Bazuje ona na uznanym silniku 1.4 TSI, bardzo popularnym wśród wielu modeli ŠKODY, ale wzbogacona jest o głęboko sięgające poprawki i modyfikacje. Nowy silnik o zwiększonym skoku cylindra zachowuje tę samą moc 150 KM, ale odznacza się lepszą elastycznością i bardziej żywiołową reakcją na ruchy pedału gazu.

Jest to pierwszy silnik w modelu OCTAVIA z funkcją wyłączania cylindrów ACT (Active Cylinder Technology). Zależnie od obciążenia silnika, funkcja ACT sterownika silnika powoduje wyłączenie dwóch cylindrów w celu zmniejszenia zużycia paliwa.

Nowoczesna jednostka 1.5 TSI dostępna będzie w modelach OCTAVIA oraz OCTAVIA COMBI zarówno z manualną skrzynią biegów (w cenie od 84 500 zł), jak i dwusprzęgłową przekładnią automatyczną (w cenie od 92 450 zł). OCTAVIA 1.5 TSI zachowuje dostępność wszystkich promocyjnych pakietów wyposażenia, oferty ŠKODA Kredyt i Leasing Niskich Rat i innych korzystnych metod finansowania, które pozwalają modelowi już kolejny rok pozostawać jednym z najchętniej wybieranych przez Polaków samochodem.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem modelu TUTAJ .