SERCE MARKI BIJE CORAZ MOCNIEJ

Nowa ŠKODA OCTAVIA

Linie nowej OCTAVII zostały nieco uproszczone, zwłaszcza z przodu. „Twarz” auta ma teraz podwójne, sąsiadujące ze sobą reflektory, na życzenie dostępne w technologii LED. Logo marki jest teraz większe i bardziej widoczne, dodając OCTAVII więcej charakteru.

Zapisz się na newsletter

Otrzymaj informacje o cenach, wyposażeniu czy wprowadzeniu do salonów odświeżonej OCTAVII jako pierwszy! 

Odświeżenie ŠKODY nie kończy się na jej wyglądzie. OCTAVIA ma także nowe systemy multimedialne. Radio Swing i Bolero oraz systemy nawigacji Amundsen i Columbus mają teraz nowe ekrany reagujące na światło. System Columbus ma przekątną 9,2 cala, hotspot WLAN oraz moduł karty SIM. W ramach wyposażenia dodatkowego możesz mieć ultra-szybkiego połączenia z Internetem LTE .

Udoskonalona ŠKODA OCTAVIA oferuje również najnowsze rozwiązania z zakresu łączności – jej system ŠKODA Connect składa się z funkcji Infotainment Online oraz CareConnect.

OCTAVIA wykonała krok do przodu również w systemach wspomagania kierowcy - z technologiami, które dotychczas stosowano jedynie w droższych samochodach. Jeśli OCTAVIA pojedzie w duecie z przyczepą, dzięki asystentowi przy powolnym cofaniu sama będzie nią manewrować. FRONT ASSIST uzupełni teraz ochrona pieszych, przewidująca ich zachowanie na drodze. Systemy BLIND SPOT DETECT i REAR TRAFFIC ALERT pomagają z kolei w bezpiecznej zmianie pasa ruchu (z uwzględnieniem martwego pola) i wyjazd tyłem z miejsca parkingowego. Kamera przekaże obraz kierowcy na wyświetlaczu, dając wgląd w najbliższe otoczenie samochodu.

WNĘTRZE

ŠKODA rozszerza wyposażenie swojego bestsellera dla jeszcze większego komfortu kierowców. Odświeżenie OCTAVII wzbogaci ją o nowy design, ale również o nowe rozwiązania we wnętrzu. Znana ze swojej przestronności ŠKODA, zawsze elegancka i ponadczasowa, przyciągnie teraz nie tylko ilością miejsca z tyłu, ale również wygodą na jeszcze wyższym poziomie.
W wersji Ambition OCTAVIA zyska nowe czarno-brązowe barwy wnętrza z czarną deską rozdzielczą. Pozostałe odmiany wyposażenia będą wzbogacone o nowe wzory wykończeniowe. Najwyższe wersje Style oraz Laurin & Klement będą wyróżniały się oświetleniem w listwach drzwi, dostępnym w standardzie. Będzie ono miało regulację w 10 kolorach, co utworzy niepowtarzalną atmosferę wnętrza i podniesie prestiż podróżowania.
ŠKODA wprowadziła również dwie zupełne innowacje z zakresu komfortu: ogrzewane koło kierownicy oraz trzy indywidualne kluczyki. Gdy tylko jeden z kierowców otworzy OCTAVIĘ swoim kluczykiem, samochód sam „przypomni” sobie jego osobiste ustawienia – w tym ustawienie Profilu jazdy w Driving Profile Selection, ustawienia systemów wspomagania, oświetlenie pojazdu, ustawienia Climatronic i systemów multimedialnych oraz pozycję elektrycznie regulowanych foteli.

Światowa premiera ŠKODY OCTAVIA na żywo w internecie

ŠKODA OCTAVIA z nowo zaprojektowaną przednią i tylną częścią nadwozia oraz z rozwiązaniami wspierającymi kierowcę i nową technologią łączności będzie dostępna już w tym roku. Światowa premiera nowego, odmienionego modelu będzie transmitowana na żywo we wtorek, 10 stycznia 2017 roku od godziny 18:30!