NUMER MIESIĄCA 40

April 16, 2019
Czterdzieści sztuk ŠKODA SKALA zostało oddanych do dyspozycji dziennikarzy z całego świata na dwa tygodnie. Wypróbowali tę nową kompaktową ŠKODĘ w chorwackim mieście Split i okolicach.

Liczba 40 jest gwiazdą serii jako najnowszego numeru miesiąca, serii ŠKODA Storyboard, w której regularnie rzucamy światło dzienne na ciekawe fakty dotyczące samochodów ŠKODA, wyrażone za pomocą określonej liczby.

Ponad 600 osób reprezentujących czasopisma branżowe, programy telewizyjne i media online przybyło, aby zobaczyć, do czego zdolna jest nowa ŠKODA SCALA. Byli wśród nich również blogerzy internetowi i reporterzy zajmujący się stylem życia.

Otrzymali 40 sztuk SCALA czekających na nich w 10 różnych kolorach, wyposażonych w trzy różne silniki w połączeniu z manualną lub automatyczną skrzynią biegów.

Praktycznie żaden z testujących nie ograniczył się tylko do jednego modelu. Wszyscy chcieli wypróbować kilka samochodów, aby móc wymienić swoje doświadczenie z dwoma silnikami benzynowymi (1,0 TSI 85 kW i 1,5 TSI 110 kW) i silnikiem Diesla (1,6 TDI 85 kW).W ciągu dwóch tygodni kierowcy przeżuli 720 kawałków gum do żucia i wypili w swoich samochodach 1800 półlitrowych butelek wody.

https://www.skoda-storyboard.com/en/models/number-of-the-month-40/

Warto dodać, że chorwackie wybrzeże oferuje również wiele pięknych miejsc do jazdy ŠKODY SCALA, które lśnią przed obiektywem aparatu.

Ostatnie newsy