Nowa ŠKODA OCTAVIA najważniejszą premierą roku w plebiscycie Auto Lider 2020

February 10, 2020
ŠKODA OCTAVIA czwartej generacji została laureatką plebiscytu Auto Lider 2020 w kategorii „Premiera motoryzacyjna”. Ikona marki ŠKODA, która zadebiutuje na polskim rynku w tym roku, łączy emocjonalny design i nowoczesne technologie z funkcjonalnością znaną już z poprzednich wersji tego modelu. Auto zostało wyposażone w najnowsze rozwiązania z zakresu systemów bezpieczeństwa oraz nowoczesne silniki benzynowe i wysokoprężne o zwiększonej wydajności. OCTAVIA dostępna będzie również z napędem hybrydowym typu plug-in (PHEV) oraz jako tzw. miękka hybryda (mHEV).

Klaudyna Gorzan, Kierownik PR marki ŠKODA w VW Group Polska, z nagrodą dla nowej generacji modelu OCTAVIA. Z lewej: Krzysztof Burmajster, redaktor naczelny „Motoru” i „Auto Moto”, z prawej: Wojciech Jurko, zastępca redaktora naczelnego obydwu tytułów.

Podczas 18. edycji plebiscytu motoryzacyjnego Auto Lider czytelnicy tygodnika „Motor” oraz miesięcznika „Auto Moto” głosowali na najlepsze marki i modele samochodowe. Uroczysta gala, na której zostały wręczone główne nagrody, odbyła się 5 lutego w Warszawie. W tegorocznej edycji konkursu oddano aż 110 tysięcy głosów. Czytelnicy wskazywali swoich faworytów łącznie w 14 kategoriach. Nowoczesna i przestronna ŠKODA OCTAVIA czwartej generacji otrzymała statuetkę w kategorii „Premiera motoryzacyjna”.

- Nagroda dla nowej ŠKODY OCTAVIA w kategorii „Premiera motoryzacyjna” do dla nas powód do dużej radości. Cieszymy się, że ikona marki ŠKODA została doceniona przez czytelników. Zwycięstwo w kategorii premiera motoryzacyjna stanowi dowód na to, że już od momentu swojej premiery nowa OCTAVIA zdążyła zyskać dużą sympatię naszych klientów – komentuje Klaudyna Gorzan, PR Manager marki ŠKODA.

Ostatnie newsy