NOWA OCTAVIA RS – TERAZ W ZASIĘGU TWOJEJ RĘKI W ŠKODA KREDYT NISKICH RAT

October 17, 2018
Z roku na rok wzrasta w Polsce sprzedaż nowych aut. Samochód z salonu nadal wydaje się jednak wielu kierowcom nieosiągalny i nawet jeśli przeglądają oferty dealerów, to ostatecznie i tak decydują się na „używki”. Nie zawsze jest to trafna decyzja, ponieważ dzięki nowoczesnym rozwiązaniom finansowym nowe auta są w zasięgu możliwości coraz większej liczby osób.

Z roku na rok wzrasta w Polsce sprzedaż nowych aut. Samochód z salonu nadal wydaje się jednak wielu kierowcom nieosiągalny i nawet jeśli przeglądają oferty dealerów, to ostatecznie i tak decydują się na „używki”. Nie zawsze jest to trafna decyzja, ponieważ dzięki nowoczesnym rozwiązaniom finansowym nowe auta są w zasięgu możliwości coraz większej liczby osób.

Jednym z rozwiązań dla klientów, którzy chcieliby mieć nowe auto, ale nie dysponują dużą gotówką lub nie chcą się wiązać zwykłym kredytem na długie lata, jest oferta ŠKODA Kredyt Niskich Rat. Jej główne zalety to możliwość zakupu auta nawet przy zerowym wkładzie własnym, znacznie niższe raty niż w klasycznym kredycie i możliwość zmiany samochodu na nowy już po dwóch latach. Wszystko dzięki temu, że nie musimy spłacać całej wartości wybieranego pojazdu, a jedynie przewidywaną utratę tej wartości w okresie trwania umowy. Po jej wygaśnięciu możemy auto zwrócić lub zatrzymać (i wówczas spłacić).

Jak to wygląda w praktyce? Przyjmijmy, że – jako zapaleni fani rajdów – przeszliśmy niedawno szkolenie ze sportowej jazdy i teraz chcielibyśmy kupić auto, które oferuje trochę więcej emocji niż podstawowe modele. Mamy jednak powiększającą się rodzinę, więc jednocześnie potrzebujemy czegoś komfortowego i funkcjonalnego. Decydujemy się na ŠKODĘ OCTAVIĘ RS z silnikiem 2.0 TSI, która spełnia nasze wymagania. Cena katalogowa tego modelu w wersji z automatyczną 6-biegową skrzynią DSG i podstawowym wyposażeniem wynosi 124 860 zł. Niestety, kupno za gotówkę odpada, a kredyt jest za drogi i z koszmarnie długą umową. Co wobec tego? Sprawdzamy, ile będzie to kosztowało w ofercie ŠKODA Kredyt Niskich Rat. Wchodzimy na stronę skoda-auto.pl, wyszukujemy interesujący nas model i przechodzimy do kalkulatora kosztów on-line, który pozwoli nam dopasować wysokość rat do naszych oczekiwań. Zaczynamy od ustalenia wkładu własnego, następnie wybieramy okres trwania umowy, a na koniec szacujemy liczbę kilometrów, które przejeżdżamy w ciągu roku. Natychmiast otrzymujemy informację o wysokości raty, wyliczoną na podstawie tych trzech danych.

Jeśli rata nam odpowiada i zdecydujemy się dokonać zakupu, to – w zależności od tego, na jaki okres zawrzemy umowę – przez najbliższe dwa, trzy lub cztery lata cieszymy się nowym samochodem i nie martwimy o jego serwisowanie, przeglądy, wymiany i wszelkie naprawy. Kiedy umowa się kończy, mamy dwie możliwości: zwrócić auto u dowolnego dealera marki ŠKODA lub spłacić jego pozostałą wartość. Jeżeli zdecydujemy się na zwrot, to koniec umowy oznacza także koniec naszych zobowiązań. Możliwość oddania samochodu mamy zagwarantowaną przy podpisywaniu umowy, więc nie martwimy się jego ewentualną odsprzedażą i od razu możemy wybrać nową ŠKODĘ w ramach kolejnej umowy ŠKODA Kredyt Niskich Rat. Jeżeli jednak postanowimy zostawić sobie dotychczasowy samochód, to po prostu spłacamy pozostałą jego wartość (jednorazowo lub w ratach) i tym samym wykupujemy go na własność. Decyzja, który sposób zakończenia umowy wybierzemy, zawsze należy tylko do nas.

ŠKODA Kredyt Niskich Rat to naprawdę proste i korzystne rozwiązanie, które warto wziąć pod uwagę, rozważając kupno nowego samochodu. Niskie raty to w końcu nie tylko ulga dla domowego budżetu, ale także możliwość wyboru lepiej wyposażonego i bezpieczniejszego modelu. Więcej informacji na temat tej oferty, a także innych korzystnych rozwiązań oferowanych w ramach ŠKODA Financial Services znajdziemy na stronie skoda-auto.pl. Chętnie udzielą nam ich także doradcy w każdym salonie marki.

http://www.skoda-auto.pl/oferta/kredyty

Ostatnie newsy