MotoAs Interii 2017 dla ŠKODY KODIAQ!

MotoAs Interii 2017 dla ŠKODY KODIAQ!

23. 5. 2017

Czytelnicy serwisu Motoryzacja portalu Interia.pl po raz drugi wybrali najlepsze samochody roku. Statuetki wręczono na gali MotoAsa Interii, która odbyła się w ramach krakowskich targów Moto Show.

MotoAs Interii 2017 dla ŠKODY KODIAQ!

W tym roku, w kategorii ROZSĄDEK zwyciężyła ŠKODA KODIAQ. To praktyczne i przestronne auto, zachowujące znakomity stosunek ceny do jakości. ŠKODA KODIAQ świetnie sprawdza się jako samochód rodzinny, oferując możliwość komfortowego podróżowania dla nawet siedmiu osób.

W plebiscycie MotoAs Interii głosy można było oddawać w aż ośmiu kategoriach: Styl, Moc, Na każdą drogę, Do pracy, Klasa, Legenda, Miasto i Rozsądek. Zgodnie z zasadami plebiscytu, każdy z producentów samochodów obecny na polskim rynku, mógł zgłosić do MotoAsa wybrane przez siebie modele, zaznaczając w której z ośmiu kategorii dane auto powinno rywalizować. Ze wszystkich zgłoszeń czytelnicy serwisu Motoryzacja wybrali po 10 aut w każdej kategorii, które przeszły do finału. Następnie – również głosami użytkowników portalu Interia.pl – wyłonieni zostali zwycięzcy.

Więcej o modelu ŠKODA KODIAQ TUTAJ .

Ostatnie newsy

Wszystkie newsy