MODEL ŠKODA VISION IN

January 8, 2020
Szkice projektowe zapewniają pierwsze wrażenia z zewnątrz studium koncepcyjnego dla Indii

›Kompaktowy SUV z szeroką maską, solidną kratką i efektownym widokiem z tyłu.

›Premiera modelu ŠKODA VISION IN odbędzie się na targach Auto Expo 2020 w New Delhi w dniach 5–12 lutego 2020 r.

›ŠKODA AUTO ponosi ogólną odpowiedzialność za działania marek Grupy Volkswagen w Indiach

Mladá Boleslav / New Delhi, 8 stycznia 2020 r. - Solidny, efektowny, muskularny: dwa szkice projektowe dają pierwsze wrażenie ekstrawertycznej fasady nowej ŠKODY VISION IN. Studium koncepcyjne o długości około 4,26 metra jest prekursorem kompaktowego SUV-a zaprojektowanego specjalnie na rynek indyjski, którego produkcja rozpocznie się w 2020 roku. ŠKODA VISION IN po raz pierwszy pojawi się publicznie na targach Auto Expo 2020 w New Delhi w dniach 5-12 lutego 2020r.

Pierwszy szkic projektu pokazuje dynamiczny przód wizualnie atrakcyjnego studium koncepcyjnego SUV. Oprócz szerokiej maski, duża kratka ŠKODA z solidnymi żebrami kształtuje wrażenie wizualne potencjalnego użytkownika. Górne, bardzo płaskie jednostki dzielonych reflektorów łączą się bezpośrednio z kratką. Pod spodem jest solidnie zaprojektowany przedni fartuch z dużymi bocznymi wlotami powietrza i masywnym przednim spoilerem wykonanym z aluminium.

Drugi szkic ilustruje wyraźnie skonstruowany, charakterystyczny tył z ostro zarysowanymi, trójwymiarowymi światłami tylnymi. Dodatkowy poziomy pasek świetlny łączy reflektory. Podświetlany napis ŠKODA jest wyraźnie umieszczony na środku z tyłu. Aluminiowy dyfuzor jest zintegrowany z tylnym fartuchem pod spodem.

W ramach projektu INDIA 2.0 ŠKODA AUTO prowadzi działalność marek Grupy Volkswagen na subkontynencie indyjskim. W oparciu o wariant MQB A0 IN modelu Modular Transverse Matrix, który czeski producent samochodów opracowuje z myślą o klientach z Indii, powstanie kilka modeli marek ŠKODA i Volkswagen. Nowa zlokalizowana subkompaktowa platforma jest prezentowana po raz pierwszy w modelu ŠKODA VISION IN.


Ostatnie newsy