MIKOŁAJ MARCZYK I ŠKODA FABIA R5 W WIRTUALNYM SALONIE!

September 30, 2018
Mikołaj Marczyk i ŠKODA FABIA R5 w Wirtualnym Salonie! Zapraszamy na spotkanie z rajdowym wicemistrzem Polski, Mikołajem Marczykiem, kierowcą ŠKODA Polska Motorsport!

Już 7 października od godziny 12:00 w Wirtualnym Salonie ŠKODY na wszystkich fanów motorsportu czeka nie lada gratka – transmisja na żywo ze spotkania ze świeżo upieczonym wicemistrzem RSMP 2018, Miko Marczykiem. Będzie można pogratulować mu niedawnego zwycięstwa w Rajdzie Polski, a także zadawać pytania w czasie rzeczywistym, bo formuła Wirtualnego Salonu zakłada interakcję z widzami.

Wirtualny Salon to cykliczne transmisje na żywo, w czasie których – bez wychodzenia z domu – można poznać ofertę ŠKODY, obejrzeć dokładnie auta i zadawać pytania naszym Doradcom. Spotkanie z Mikołajem Marczykiem także poprowadzi ekspert Wirtualnego Salonu.

Nie mniejszą niedzielną atrakcją będzie możliwość zobaczenia z bliska ŠKODY FABIA R5, którą Marczyk jechał po tytuł wicemistrza kraju. To niepowtarzalna szansa, żeby zajrzeć w każdy zakamarek tej wyjątkowej maszyny, i to bez wychodzenia z domu! Towarzystwa dotrzyma jej nowa ŠKODA FABIA, co umożliwi ciekawe porównanie obydwu aut.

Poczuj rajdowe emocje, siedząc w ulubionym fotelu, już w najbliższą niedzielę. Z Wirtualnym Salonem połączysz się za pośrednictwem komputera, tabletu, a nawet smartfona, bez instalowania jakichkolwiek programów.

Wystarczy wejść na tę stronę: www.skoda-auto.pl/oferta/wirtualny-salon-skody

Pytania Miko możesz zadać wcześniej – na Facebooku ŠKODA Polska lub podczas trwania transmisji.


Prezentowany materiał dotyczy samochodu rajdowego i ma charakter wyłącznie wizerunkowy. Samochód ten nie jest dostępny w sprzedaży na rynku polskim.

Ostatnie newsy