Marka ŠKODA już od 14 lat z TOPR!

Marka ŠKODA już od 14 lat z TOPR!

7. 6. 2017

Ekipa ratowników Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowania Ratunkowego rozszerzyła swoją flotę samochodową o kolejne auta marki ŠKODA. W tym roku dołączyły do niej ŠKODA KODIAQ oraz nowa, odświeżona ŠKODA OCTAVIA, a już niedługo TOPR dysponować będzie także OCTAVIĄ SCOUT.

Marka ŠKODA już od 14 lat z TOPR!

„Jest nam niezwykle miło, że każdego roku możemy przekazać samochody marki ŠKODA dla ratowników Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowania Ratunkowego. Cieszymy się, że nasze auta służą w dobrej sprawie i pomagają ratownikom w ich bardzo wymagających warunkach pracy. Nasza długoletnia współpraca świadczy dodatkowo o niezawodności, bezpieczeństwie i off-roadowych kompetencjach naszych aut, które są niezastąpione w codziennej pracy ratowników”- powiedział Michał Cabaj, Kierownik ds. Komunikacji i CRM marki ŠKODA.

Marka ŠKODA współpracuje z Tatrzańskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowych już od 14 lat, wspierając jego działania od 2003 roku. Łącznie, we flocie TOPR-u jest aż 9 samochodów marki: ŠKODA KODIAQ, 5 modeli ŠKODY OCTAVIA i 3 ŠKODY YETI, gotowych do niesienia pomocy w każdych warunkach.

Ostatnie newsy

Wszystkie newsy