KURSY AKADEMII RS DOSTĘPNE OD 18 KWIETNIA

April 5, 2019
Już 18 kwietnia odbyła się pierwsza w tym roku edycja Akademii RS. Co czeka uczestników najbardziej emocjonującego ze szkoleń ŠKODA Auto Szkoły?

Usportowione modele RS od lat zajmują ważne miejsce w ofercie ŠKODY i cieszą się coraz większą popularnością wśród kierowców. Akademia RS ma na celu pokazanie zalet tych aut oraz tego, co odróżnia je od pozostałych modeli. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się, w jaki sposób korzystać z nowoczesnych systemów elektronicznych, takich jak XDS+, ESC SPORT czy DSR, aby czerpać większą radość z jazdy i jednocześnie podnieść poziom bezpieczeństwa na drodze. Program szkolenia obejmuje m.in. naukę hamowania awaryjnego w sytuacji zagrożenia, pokonywanie slalomu bramkowego na zmiennej nawierzchni i jazdę przez „szarpak”, czyli urządzenie wprowadzające tylną oś w poślizg nadsterowny. Wszystkie szkolenia będą kończyć się próbą sportową, żeby uczestnicy mogli sprawdzić swoje umiejętności w konfrontacji z innymi. Gościem specjalnym każdej edycji będzie kierowca zespołu ŠKODA Polska Motorsport i rajdowy wicemistrz Polski Mikołaj Marczyk, który podzieli się z kursantami wiedzą i doświadczeniem.

Jeśli lubisz sportowe emocje, chcesz podnieść swoje umiejętności i jeździć bardziej świadomie, to nie zwlekaj – sprawdź wolne terminy i zapisz się na Akademię RS!

W zależności od modelu, wariantu i wersji zużycie paliwa w cyklu mieszanym od 4,6l/100km do 8,7l/100km, emisja CO2 od 122g/km do 196g/km (dane na podstawie świadectw homologacji typu). Zużycie paliwa i emisja CO2 zostało określone zgodnie z procedurą WLTP. O szczegóły zapytaj Autoryzowanego Dealera Marki ŠKODA lub sprawdź na stronie WLTP / zużycie paliwa i emisja CO2.

Ostatnie newsy