ŠKODA KODIAQ

CAŁKOWICIE NOWA ŠKODA KODIAQ

CAŁKOWICIE NOWA ŠKODA KODIAQ

8. 6. 2016

ŠKODA Kodiaq świętowała swoją światową premierę 1 września 2016 roku w Berlinie. Ten SUV to imponująca kombinacja siły i rodzinnych wartości. Kodiaq jest potwierdzeniem, że ŠKODA nieustannie dba o najwyższe standardy, jakość i bezkompromisową praktyczność na co dzień.

ŚWIATOWA PREMIERA

Zobacz!

ŠKODA KODIAQ NA TOUR DE FRANCE 2016

ŠKODA Kodiaq dołączyła do finału Tour de France 2016 w wielkim stylu.

Nowy SUV - ŠKODA Kodiaq

4,70 m długości sprawia, że nowy SUV marki jest bardzo wszechstronny. Oferuje on największą pojemność bagażnika w swojej klasie. Z opcjonalnym, trzecim rzędem siedzeń ma także miejsce dla 7 pasażerów. Reprezentuje wszystkie atuty swojej marki – jest wyrazisty, funkcjonalny i Przemyślany pod każdym względem. To jego niepodważalne wyróżniki w swoim segmencie.

Czas nadrobić zaległości

Jak wie każdy rodzic, dzieci są bardzo ciekawe świata. One zawsze zadają pytania. A jeśli nie damy im odpowiedzi, przestaną się interesować. W ŠKODZIE uważamy, że jeśli zgubimy gdzieś zainteresowanie światem zewnętrznym, stracimy z nim połączenie.

Najlepszym sposobem, by połączyć się z nim na nowo, jest ponowne odkrycie naturalnego świata z całą rodziną i przyjaciółmi. A nowa ŠKODA Kodiaq została zaprojektowana, by Wam to umożliwić.

Zagrajmy

Imiona mają znaczenie. Właśnie dlatego przykładamy tak wielką wagę do nazw naszych modeli – tak jak w przypadku ŠKODY Kodiaq. Zdajemy sobie sprawę, że „imię" samochodu to nie tylko jego nazwa, ale także określenie charakteru i jego natury.

Jeśli nie będziemy tego przestrzegać, utracimy to, co tak naprawdę ma znaczenie. Sprawdź się w naszej grze i dowiedz się, czy poznajesz te nazwy?

Miasto na Alasce zmienia swoją nazwę, dla nowego SUV-a ŠKODY!

Jakbyś zareagował, gdyby pewien producent samochodów z zupełnie innego kontynentu przybył do Ciebie i zaproponował zmianę nazwy Twojego miasta? Byłbyś zaskoczony, zdumiony czy może zachwycony, że Twoje rodzinne miejsce zapadnie w pamięć ludziom na całym świecie?

6 maja 2016 Kodiak, Urokliwa miejscowość na Alasce przyjęła nazwę Kodiaq, by uświetnić oficjalne ogłoszenie nazwy zupełnie nowego SUV-a ŠKODY. Całą tę wspólną historię udokumentowała obecna na miejscu specjalna ekipa filmowa.

Gdy niezwykle przyjaźni mieszkańcy miasta Kodiak dowiedzieli się, że jeden z członków rodziny ŠKODY odziedziczy imię po ich wyspie (a także po gatunku niedźwiedzia), byli zachwyceni. Największym problemem okazała się jednak litera „q" na końcu…

Nasz film pokazuje zaskakującą historię tej przemiany, która weszła w życie na jeden dzień. Ten jeden dzień wystarczył jednak, by między ŠKODĄ a mieszkańcami miasta Kodiak stworzyć wyjątkową, rodzinną więź.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

Jesteś głodny nowych informacji o ŠKODZIE Kodiaq? Chcesz poznać siłę jego nowoczesności i moc wszechstronności? Zapisz się na newsletter i poznaj nowego SUV-a ŠKODY jako pierwszy. Zobaczysz, że ma Ci wiele do zaoferowania.

Ostatnie newsy

Wszystkie newsy