Rusza kampania modelu ŠKODA CITIGO

Rusza kampania modelu ŠKODA CITIGO

7. 8. 2017

Najmniejszy model ŠKODY przeszedł facelifting. W mediach, pod hasłem: Nowa ŠKODA CITIGO Miastolubna, trwa właśnie kampania.

Rusza kampania modelu ŠKODA CITIGO

Najmniejszy model ŠKODY przeszedł facelifting. ŠKODA CITIGO zyskała wówczas nowe wnętrze oraz zmodernizowany przód nadwozia, który buduje przeprojektowana maska, grill oraz zderzak z wbudowanymi światłami przeciwmgłowymi, opcjonalnie wyposażonymi w funkcję doświetlania zakrętów. W mediach, pod hasłem: Nowa ŠKODA CITIGO Miastolubna, trwa właśnie kampania reklamowa modelu.

ŠKODA CITIGO to idealna odpowiedź na dzisiejsze wyzwania wielkomiejskiej mobilności: jest kompaktowa, a zarazem przestronna w środku, oszczędna i zwinna, atrakcyjna, bezpieczna i dzięki licznym rozwiązaniom „Simply Clever”, także praktyczna. Uroku i stylu ŠKODZIE CITIGO z pewnością dodaje dach w kolorze czarnym lub białym oraz lusterka w wybranym kolorze dachu. Klienci mogą również skorzystać z ofert wyboru felg aluminiowych. Wnętrze ŠKODY CITIGO robi wrażenie ergonomiczną stylistyką i intuicyjnym rozmieszczeniem oprzyrządowania na desce rozdzielczej, która w wyższych wersjach wyposażenia wykończona jest w dwóch kolorach. Funkcjonalności wnętrzu dodają radio Swing z Bluetooth, Climatronic czy uchwyt na smartfon. ŠKODA CITIGO dostępna jest z dwoma nowoczesnymi, napędzanymi benzyną bezołowiową, jednostkami trzycylindrowymi. Pomimo niewielkiej pojemności, ich praca charakteryzuje się wysokim momentem obrotowym i niskim poziomem hałasu.

Miejski model ŠKODY pozostaje bardzo konkurencyjny w swoim segmencie dzięki imponującej przestronności kabiny, doskonałemu rozkładowi wnętrza, wysokiemu poziomowi bezpieczeństwa, dobrym właściwościom jezdnym oraz wydajnym jednostkom napędowym. Zalety te podkreśla trwająca właśnie kampania reklamowa, którą Klienci mogą dostrzec w telewizji, w prasie, w internecie, na VOD oraz citilightach.

Na potrzeby kampanii powstała również strona internetowa , opisująca zalety modelu. W ramach kampanii, marka ŠKODA przygotowała również aktywację konkursową, polegająca na możliwości „zeskanowania” spotu TV oraz nośników outdoorowych (citylight) w aplikacji Shazam, która służy do rozpoznawania utworów muzycznych oraz obrazów. Po zeskanowaniu reklamy użytkownik zostaje przeniesiony na dedykowany landing page z grą, w której do wygrania są nagrody: bilety do kina, kody do Audioteki czy kody do OMNI CAR SHARING.

Zobacz nasz nowy spor reklamowy