ŠKODA KODIAQ a RAJDOWE MISTRZOSTWO POLSKI

JAK ŠKODA KODIAQ POMOGŁA ZDOBYĆ RAJDOWE MISTRZOSTWO POLSKI

JAK ŠKODA KODIAQ POMOGŁA ZDOBYĆ RAJDOWE MISTRZOSTWO POLSKI

19. 11. 2019

Świeżo upieczony mistrz Polski Miko Marczyk przeprowadził test SUV-a ŠKODY, którego miał okazję lepiej poznać w trakcie sezonu RSMP. Jak wypada ŠKODA KODIAQ w oczach rajdowca? Czy auto sprawdziło się podczas zapoznania z trasami rajdów? Jak spisuje się w terenie? Jakie funkcje ma do zaoferowania zarówno wyczynowemu, jak i zwykłemu kierowcy? Wszystkiego dowiecie się z testu autorstwa kierowcy teamu ŠKODA Polska Motorsport.

Świeżo upieczony mistrz Polski Miko Marczyk przeprowadził test SUV-a ŠKODY, którego miał okazję lepiej poznać w trakcie sezonu RSMP.

Jak wypada ŠKODA KODIAQ w oczach rajdowca? Czy auto sprawdziło się podczas zapoznania z trasami rajdów? Jak spisuje się w terenie? Jakie funkcje ma do zaoferowania zarówno wyczynowemu, jak i zwykłemu kierowcy? Wszystkiego dowiecie się z testu autorstwa kierowcy teamu ŠKODA Polska Motorsport.

W zależności od modelu, wariantu i wersji zużycie paliwa w cyklu mieszanym od 6,2/100km do 9,4l/100km, emisja CO2 od 163g/km do 217g/km (dane na podstawie świadectw homologacji typu). Zużycie paliwa i emisja CO2 zostało określone zgodnie z procedurą WLTP. O szczegóły zapytaj Autoryzowanego Dealera Marki ŠKODA lub sprawdź na stronie WLTP / zużycie paliwa i emisja CO2.

Ostatnie newsy

Wszystkie newsy