Dyrektor Generalny marki ŠKODA

Dyrektor Generalny marki ŠKODA Bernhard Maier z tytułem Brand Manager of the Year 2017

Dyrektor Generalny marki ŠKODA Bernhard Maier z tytułem Brand Manager of the Year 2017

15. 9. 2017

Panel German Design Council (GDC) nagrodził Bernharda Maiera tytułem Brand Manager of the Year 2017. Nagrodę i tytuł, CEO ŠKODY otrzymał za wybitne osiągnięcia dla marki. GDC wręczył nagrodę we Frankfurcie, w ramach Automotive Brand Contest, obecnie jednego z najważniejszych konkursów w świecie motoryzacji.

„Jestem zachwycony tą wyjątkową nagrodą, którą chętnie przyjmuję jako przedstawiciel całego zespołu ŠKODA” - powiedział Bernhard Maier we wtorkowy wieczór, podczas uroczystości, która odbyła się na początku Międzynarodowego Salonu Samochodowego (IAA) we Frankfurcie. „W ramach nowego, globalnego zarządzania marką nie tylko wprowadziliśmy nowe, wielkie produkty takie jak ŠKODA KODIAQ i nowa ŠKODA KAROQ, ale także wyostrzyliśmy i urzeczywistniliśmy charakter marki ŠKODA we wszystkich wymiarach”.

Konkurs Automotive Brand Contest organizowany jest corocznie przez GDC i zyskuje na znaczeniu od pierwszej edycji, która miała miejsce w 2011 roku. Niezależny zespół ekspertów decydujących o przyznaniu nagród składa się z przedstawicieli świata mediów, designu oraz komunikacji marki, zainteresowanych światem motoryzacyjnym. Marka ŠKODA otrzymała już kilka nagród od GDC za wybitne projekty: w 2015 roku ŠKODA SUPERB zdobyła nagrodę "Best of Best" w kategorii "Exterior Volume Brand"; ŠKODA OCTAVIA (2013) i ŠKODA RAPID SPACEBACK (2014) już wcześniej wygrały międzynarodowy konkurs.