DOŁĄCZ DO MIKO MARCZYKA W WIRTUALNYM SALONIE ŠKODY!

August 26, 2019
Już 28 sierpnia fani motorsportu będą mogli wziąć udział w spotkaniu na żywo z liderem rajdowych mistrzostw Polski, Miko Marczykiem. Aby posłuchać, co ma do powiedzenia, i zadać mu swoje pytanie, wystarczy dołączyć do transmisji internetowej z Wirtualnego Salonu ŠKODY.

Miko będzie gościem Wirtualnego Salonu na ostatniej prostej cyklu RSMP (do jego końca zostały tylko dwa rajdy). To dobra okazja na podsumowanie dotychczasowych startów w sezonie, który stoi pod znakiem dobrej, równej jazdy zespołu ŠKODA POLSKA MOTORSPORT. Wizyta Miko w Wirtualnym Salonie ŠKODY podzielona zostanie na dwa wejścia na żywo – o 12:00 i 14:00.

Marczyk nie będzie jednak jedynym bohaterem transmisji. Oprócz niego w studio pojawią się dwa usportowione modele ŠKODY – ŠKODA OCTAVIA RS i ŠKODA KODIAQ RS. W tym temacie kierowca teamu ŠKODA Polska Motorsport także będzie miał sporo do powiedzenia, bo ŠKODA OCTAVIA RS to auto, którym Miko jeździł prywatnie w ubiegłym sezonie. Ocena modeli RS z punktu widzenia kogoś, kto regularnie siada za kółkiem rajdowej ŠKODY FABIA R5, z pewnością zaciekawi niejednego fana motoryzacji.

W zależności od modelu, wariantu i wersji zużycie paliwa w cyklu mieszanym od 6,2/100km do 9,4l/100km, emisja CO2 od 163g/km do 213g/km (dane na podstawie świadectw homologacji typu). Zużycie paliwa i emisja CO2 zostało określone zgodnie z procedurą WLTP. O szczegóły zapytaj Autoryzowanego Dealera Marki ŠKODA lub sprawdź na stronie WLTP / zużycie paliwa i emisja CO2.

W zależności od modelu, wariantu i wersji zużycie paliwa w cyklu mieszanym od 4,8l/100km do 8,7l/100km, emisja CO2 od 119g/km do 196g/km (dane na podstawie świadectw homologacji typu). Zużycie paliwa i emisja CO2 zostało określone zgodnie z procedurą WLTP. O szczegóły zapytaj Autoryzowanego Dealera Marki ŠKODA lub sprawdź na stronie WLTP / zużycie paliwa i emisja CO2.


Wirtualny Salon ŠKODY będzie też okazją, aby wszyscy miłośnicy szybkiej jazdy zapoznali się z projektem Akademia RS, w który Miko jest także zaangażowany. Cykl szkoleń organizowanych przez ŠKODĘ będzie jednym z tematów wejść na żywo i powinien zainteresować wszystkich, którzy chcieliby podwyższyć swoje umiejętności dynamicznej jazdy sportowymi samochodami i dowiedzieć się, jak robić to bezpiecznie.

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem motorsportu, czy po prostu lubisz szybkie samochody, Wirtualny Salon ŠKODY z Miko Marczykiem to coś, w czym warto wziąć udział. Przypominamy – podzielona na dwa wejścia transmisja odbędzie się 28 sierpnia o 12:00 oraz 14:00 na stronie Wirtualnego Salonu.

Ostatnie newsy