„Dlatego jeździmy!”

„Dlatego jeździmy!”, czyli nowa kampania ŠKODY dedykowana tematyce kolarskiej

„Dlatego jeździmy!”, czyli nowa kampania ŠKODY dedykowana tematyce kolarskiej

11. 5. 2018

Skoda od wielu lat angażuje się w wiele aktywności związanych z rowerami, jest między innymi sponsorem największego wyścigu kolarskiego na świecie Tour De France. Z początkiem maja wystartowała nowa kampania marki, tym razem skupiona na tematyce jazdy na rowerze wśród kobiet.

Celem kampanii jest wyrażenie uznania dla profesjonalnych kolarek i zarażenie ich pasją kolejnych kobiet. W jej ramach przedstawione zostaną sylwetki rowerzystek z całego świata, uzasadniające to, dlaczego dana bohaterka jeździ na rowerze. W trwającej przez cały miesiąc kampanii pojawią się także różnego rodzaju porady związane z tematyką rowerową. Za tworzenie kreacji na Facebook i Youtube odpowiada obsługująca globalnie markę agencja Mustard, a za zakup mediów - PHD.

W specjalnie zrealizowanych na potrzeby kampanii filmach, przedstawione zostały m.in. metody przewozu rowerów samochodem czy sposoby wyboru najlepszych tras. W przygotowanych przez SKODA AUTO filmach występuje m.in. Polka, Maja Micherda. Materiały można znaleźć tutaj:

Dlatego Jeździmy!: ŠKODA jest stworzona dla rowerzystów

Dlatego Jeździmy!: ŠKODA dba o rowerzystów

Dlatego Jeździmy!: Jak korzystać z systemu VarioFlex?

Dlatego Jeździmy!: Jak przewieźć rower samochodem?