Autoryzowane Serwisy ŠKODY

Dlaczego warto korzystać z Autoryzowanych Serwisów ŠKODY?

Dlaczego warto korzystać z Autoryzowanych Serwisów ŠKODY?

22. 1. 2019

Kompleksowa obsługa przeprowadzona przez doświadczonych specjalistów, dostęp do oryginalnych części, szybka i skuteczna pomoc, a także atrakcyjne oferty cenowe – to tylko niektóre z korzyści zarezerwowane dla kierowców korzystających z Autoryzowanych Serwisów ŠKODY. Dzięki dodatkowym usługom oferowanym przez markę: Gwarancji Mobilności i 4Service, ŠKODA zapewnia najwyższą jakość obsługi na terenie całej Polski.

Dlaczego warto korzystać z Autoryzowanych Serwisów ŠKODY?

W Autoryzowanych Serwisach ŠKODY pracują specjaliści, którzy najlepiej znają się na samochodach tej marki. W ramach kompleksowej obsługi nie tylko naprawią istniejące usterki, ale także sprawdzą wszystkie szczegóły dbając o stan techniczny pojazdu i zapobiegając przyszłym awariom. Serwis zawsze odbywa się zgodnie z precyzyjnymi wytycznymi producenta. Dzięki temu klienci otrzymują najwyższej jakości obsługę dostosowaną do potrzeb swojego samochodu i mogą zaoszczędzić czas na poszukiwaniu odpowiednich specjalistów.

- Oddając samochód w cudze ręce, chcemy mieć pewność, że są to ręce eksperta. Chcąc zapewnić naszym klientom komfort oraz poczucie bezpieczeństwa, w Autoryzowanych Serwisach ŠKODY zapewniamy starannie wyselekcjonowaną oraz przeszkoloną kadrę. Dzięki temu mogą mieć oni pewność, że zostaną właściwie obsłużeni, a ich samochody będą poddane kompleksowemu serwisowi najwyższej jakości – mówi Justyna Karwucka, Dyrektor Działu Obsługi Posprzedażnej ŠKODA.

Kolejną zaletą korzystania z serwisów ASO jest dostęp do oryginalnych części dla danego modelu ŠKODY, które przeszły wszystkie niezbędne testy dla części seryjnych. Oryginalne elementy niezbędne do użytkowania samochodu, jego wyposażenia oraz panele, drzwi i maty podłogowe dostarczane są także po zakończeniu okresu gwarancyjnego, do 15 lat po dacie produkcji.

W razie wypadku lub innej, niespodziewanej sytuacji na drodze, ŠKODA zapewnia szybkie holowanie i pomoc na miejscu zdarzenia. Wszystko w ramach Centrum Napraw Powypadkowych. Korzystając z jego usług możemy też mieć pewność, że holowany po zaistniałym zdarzeniu samochód zostanie przyjęty i zabezpieczony, również po godzinach pracy biura i serwisu.

Klienci CNP zyskują ponadto możliwość naprawy samochodu przy wykorzystaniu najbardziej innowacyjnych technik warsztatowych oraz najnowocześniejszego wyposażenia serwisu, a także pomoc przy formalnościach związanych z likwidacją szkody komunikacyjnej. Pozwala to zaoszczędzić czas i uniknąć dodatkowego stresu. Każdemu kierowcy przysługuje także samochód zastępczy oraz dedykowany doradca ds. Zarządzania Naprawami Powypadkowymi.

Gwarancja Mobilności

Właściciele nowych i używanych samochodów nie muszą martwić się o pomoc w przypadku nagłej awarii podczas podróży rodzinnej lub służbowej. W ramach usługi Gwarancji Mobilności, obowiązującej przez 2 lata od momentu zakupu pojazdu, otrzymają bezpłatną, profesjonalną pomoc w razie wypadku, unieruchomienia pojazdu spowodowanego brakiem paliwa lub jego ewentualnej kradzieży. Dodatkowo, po upływie okresu gwarancyjnego, robiąc przegląd okresowy w dowolnym Autoryzowanym Serwisie ŠKODY, usługa odnawia się automatycznie na kolejny rok.

Kierowcy, którzy nie posiadają tego produktu, a ich auta przekroczyły okres gwarancyjny, mogą skorzystać z Assistance ŠKODY odpłatnie na terenie całej Polski, na preferencyjnych warunkach. W zależności od zaistniałej sytuacji na drodze mogą liczyć na dojazd pomocy drogowej na miejsce zdarzenia, naprawę pojazdu lub holowanie go i przewóz pasażerów do najbliższego Autoryzowanego Serwisu ŠKODY.

Program 4Service

Dzięki Programowi 4Service właściciele samochodów starszych niż 4 lata mają dostęp do najwyższej jakości, kompleksowej obsługi w ramach Autoryzowanych Serwisów ŠKODY. Ponadto im starszy samochód, tym wyższy rabat można otrzymać na oryginalne części i usługi dostosowane do konkretnych modeli ŠKODY. W przypadku aut liczących powyżej 6 lat rabat na oryginalne części wynosi 20 proc., natomiast na usługi serwisowe 30 proc. Dzięki temu klienci otrzymują najwyższej jakości obsługę zapewniającą bezpieczeństwo jazdy w korzystnej ofercie cenowej.

Szczegółowe informacje na temat korzystania z usług w ramach Autoryzowanych Serwisów ŠKODY dostępne są na  stronie internetowej.

Ostatnie newsy

Wszystkie newsy