Bogate wyposażenie ŠKODY KAROQ

Bogate wyposażenie ŠKODY KAROQ już w wersji AMBITION

Bogate wyposażenie ŠKODY KAROQ już w wersji AMBITION

12. 9. 2017

ŠKODA KAROQ już wkrótce zadebiutuje na polskim rynku. Najnowszy SUV czeskiej marki, młodszy brat modelu KODIAQ, oferowany będzie w bogato wyposażonych wersjach AMBITION i STYLE, zachowując przy tym typowy dla ŠKODY świetny stosunek wartości do ceny i pakiet darmowych przeglądów serwisowych w standardzie.

Ofensywa ŠKODY w segmencie SUV przybiera na sile. Do dużego modelu KODIAQ, który z miejsca stał się jednym z najpopularniejszych samochodów w swojej klasie na polskim rynku, dołącza kompaktowy model KAROQ.

„Nasz nowy model wchodzi na rynek SUV-ów segmentu A. To obecnie jedna z najsilniej rozwijających się, ale przez to najbardziej konkurencyjnych klas w całym przemyśle motoryzacyjnym” – mówi Maciej Nowak, Kierownik ds. Produktu marki ŠKODA. „Odpowiadając na potrzeby Klientów tego segmentu, opracowaliśmy świetnie wyposażony samochód – nie boimy się wręcz stwierdzić, że w wielu aspektach standard wyposażenia znacznie przewyższa oczekiwania przyszłych Klientów” – dodaje Nowak.

Ofertę ŠKODY KAROQ otwierać będzie bogato wyposażona wersja AMBITION, gwarantująca bardzo wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa. Emocjonalny projekt nadwozia podkreślają obręcze kół ze stopów metali lekkich o średnicy 17 cali. W standardowym wyposażeniu wersji AMBITION znajdzie się między innymi automatyczna dwustrefowa klimatyzacja CLIMATRONIC, czujniki deszczu i zmierzchu oraz czujniki parkowania z tyłu. W niezwykle korzystnym cenowo pakiecie Comfort dla wersji AMBITION, znajdą się: system infotainment BOLERO z dotykowym wyświetlaczem o średnicy 8 cali, bezkluczykowy system obsługi samochodu (KESSY) oraz przednie czujniki parkowania. Nowoczesna technologia podwyższa poziom bezpieczeństwa: wśród standardowych elementów wyposażenia z tego zakresu pojawi się system FRONT ASSIST, wyposażony w funkcję awaryjnego hamowania.

Oprócz samego wyposażenia, KAROQ w wersji AMBITION gwarantuje także wiele innych korzyści wynikających z wyboru ŠKODY: pakiet przeglądów za 0 zł, gwarantujący bezkonkurencyjnie niskie koszty eksploatacji przez pierwsze cztery lata użytkowania oraz preferencyjne narzędzia finansowania zakupu.

Cennik modelu zostanie opublikowany na przełomie września i października.