ATRAKCJE OD STARTU! Odwiedź z rodziną Moto Fanpark ŠKODY

April 22, 2019
W dniach 26–28 kwietnia w Świdnicy rozpocznie się nowy sezon rajdowy. Z tej okazji ŠKODA Polska Motorsport przygotowała liczne atrakcje dla całej rodziny, dzięki którym nawet laicy połkną rajdowego bakcyla.

W sobotę 27 kwietnia o godzinie 12:00 tuż obok lodowiska OSiR Świdnica rozpocznie się wyjątkowy festyn zorganizowany przez ŠKODA Polska w samym sercu Rajdu Świdnickiego-Krause. Szukasz niepowtarzalnej rozrywki dla całej rodziny? Przyjdź koniecznie do Moto Fanparku!

Dlaczego warto odwiedzić SKODA Moto Fanpark?

Moto Fanpark zapewni wszystkim – i małym, i dużym, i fanom, i rajdowym nowicjuszom – niezapomniane motoryzacyjne emocje. Rajdy samochodowe to piękny i ekscytujący sport, który z bliska robi niesamowite wrażenie, a Moto Fanpark będzie w samym centrum wydarzeń. Specjalna strefa ŠKODY stanie w pobliżu parku serwisowego, czyli miejsca, w którym na czas rajdu „zamieszkają” wszystkie efektowne samochody.

Jakie atrakcje czekają na gości?

Atrakcji będzie co niemiara. Ci, którzy zapragną poczuć się jak kierowca rajdowy, będą mogli zmierzyć się z symulatorem 9D. Na lubiących rywalizację będą czekać wyścigi zdalnie sterowanych samochodów, zawody na refleksomierzu, test pilota rajdowego i motoryzacyjny quiz. We wszystkich konkursach przewidziano nagrody. Wśród rozrywek stworzonych z myślą o najmłodszych będzie m.in. tworzenie Moto Muralu z wizerunkiem rajdowej ŠKODY, a także Kapsel Race, czyli kultowa zabawa sprzed lat, która pozwoli poczuć się jak dzieci również dorosłym gościom strefy kibica.

Na odwiedzających Moto Fanpark czekać będzie też słodki poczęstunek i kawa.

Rajdowe emocje

Oczywiście w centrum tego wszystkiego będzie odbywający się Rajd Świdnicki-Krause, w którym udział weźmie zespół ŠKODA Polska Motorsport. Mikołaj Marczyk i pilot Szymon Gospodarczyk to wicemistrzowie kraju, powinni więc dostarczyć najwyższej klasy rajdowych emocji. Ich zmagania będzie można śledzić na specjalnym ekranie, na którym na bieżąco będą pokazywane aktualne wyniki. W Moto Fanparku na pewno będzie też okazja spotkać znane osobistości ze świata motorsportu, w tym oczywiście samego Marczyka, który w strefie pojawi się o godzinie 14:00. Wśród gości specjalnych Moto Fanparku ŠKODY będzie też m.in. pochodzący ze Świdnicy słynny kolarz – Bartosz Huzarski.

Zapraszamy do Moto Fanparku!

Co? Moto Fanpark ŠKODA Polska Motorsport

Kiedy? Sobota 27 kwietnia, od godziny 12:00

Gdzie? Świdnica, obok lodowiska OSiR Świdnica przy ul. Śląskiej 35B

Ostatnie newsy