Program Biznes Ekspert został stworzony z myślą o małych i średnich przedsiębiorcach. Nasza oferta przyniesie oszczędności oraz szereg ułatwień dla osób odpowiedzialnych za zarządzanie samochodami w firmie - niezależnie od modeli pojazdów.

BIZNES EKSPERT TO:
Program Biznes Ekspert został przygotowany dla sektora MSP przez marki ŠKODA i Volkswagen Financial Services - długoletnich ekspertów na rynku motoryzacyjnym. Udostępniamy firmom narzędzia (aplikacje, systemy, raporty), dzięki którym właściciele firm mogą podejmować właściwe decyzje dotyczące użytkowania pojazdów.

Z DORADCĄ FLOTOWYM MOŻESZ LICZYĆ NA:
Niezależnie od branży i profilu Twojej firmy, nasz doradca w szybki sposób pomoże Ci zbudować efektywną i elastyczną flotę. Będziesz mógł wykorzystywać ją przy różnych wyzwaniach – od transportowych, aż po reprezentacyjne - ciesząc się przy tym niskimi kosztami utrzymania.

FINANSOWANIE BIZNES EKSPERT TO:
Usługa wynajmu długoterminowego pozwala cieszyć się stałą opłatą miesięczną obejmującą ratę leasingową oraz serwis. Sam wybierasz co wchodzi w skład usługi: naprawy, ubezpieczenie, serwis opon, samochód zastępczy, likwidacja szkód komunikacyjnych, assistance 24 na terenie Polski, czy karty paliwowe. Co ważne, rezygnacja z któregokolwiek elementu nie powoduje wzrostu ceny pozostałych modułów oferty.

CO DAJĄ ROZWIĄZANIA TELEMATYCZNE?

  

Decydując się na rozwiązania telematyczne zdobędziesz narzędzia, które pozwolą zadbać o bezpieczeństwo pracowników poprzez zaawansowany system oceny kierowców, jak i właściwy stan techniczny pojazdów.

ODPOWIEDNIA POLITYKA FLOTOWA:
Polityka flotowa pomaga uniknąć wielu ryzykownych sytuacji, jak nieprawidłowe wykorzystanie samochodu, niewłaściwy stan techniczny auta, spóźnione przeglądy rejestracyjne lub brak wymiany opon. Dobrze uregulowane użytkowanie pojazdu może nie tylko zapobiec podniesieniu niepotrzebnych kosztów, ale również jest podstawą budowania wzajemnego bezpieczeństwa i zaufania.

WYBIERZ SWÓJ MODEL ŠKODY:


ŠKODA ENYAQ iV

W pełni elektryczny SUV

Dowiedz się więcej

NOWA ŠKODA OCTAVIA

Najnowsza edycja bestsellera marki to NOWA ŠKODA OCTAVIA

Dowiedz się więcej

ŠKODA KAMIQ

Nasz nowy SUV ŠKODA KAMIQ to perspektywa idealnego dopasowania do Twoich miejskich potrzeb.

Dowiedz się więcej

ŠKODA SUPERB

Nowa definicja luksusu to NOWA ŠKODA SUPERB

Dowiedz się więcej

ŠKODA SCALA

Kompaktowa ŠKODA SCALA z pełną praktycznością i wyposażeniem.

Dowiedz się więcej

ŠKODA KAROQ

Pełen emocji design, przestronne wnętrze i zaawansowana technologia to ŠKODA KAROQ

Dowiedz się więcej

ŠKODA KODIAQ

Imponująca kombinacja zaawansowanych systemów i innowacyjnych łączności ŠKODA KODIAQ

Dowiedz się więcej

ŠKODA OCTAVIA

Elegancja i przestrzeń o wielu zastosowaniach to ŠKODA OCTAVIA

ŠKODA FABIA

ŠKODA FABIA sprawia, że codzienna jazda to przyjemność.

Dowiedz się więcej

ŠKODA CITIGO

Miejska ŠKODA CITIGO, niewielka z zewnątrz, zaskakująco przestronna wewnątz.

WYBIERZ SALON

Znajdź najbliższy salon ŠKODY z ofertą programu Biznes Ekspert oraz obsługą Małych i Średnich Przedsiębiorstw i skontaktuj się z nim jeszcze dzisiaj!

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Chcesz rozwinąć swoją firmę i zainteresowała Cię flotowa oferta Biznes Ekspert? Dowiedz się więcej i poznaj szczegóły oferty, kontaktując się z Dealerem.

Strefa Dealera