ŠKODA Connect LITE

Dla wygody kierowcy

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co powiedziałaby Twoja ŠKODA, gdyby potrafiła mówić? Dzięki nowej aplikacji ŠKODA Connect LITE będziesz mógł się dowiedzieć!

Pobierz ją i spraw, aby Twój samochód był inteligenty w każdym calu. Dzięki aplikacji pojazd przekaże Ci informacje zwrotne na temat Twojej jazdy i stylu prowadzenia. Poprawi to Twoje bezpieczeństwo, obniży koszty i udoskonali umiejętności. W aplikacji możesz także śledzić swoje podróże w specjalnym dzienniku. Connect LITE jest przeznaczony dla samochodów ŠKODA produkowanych po 2008 roku.

Główne funkcje


Wszystko, czego potrzebujesz

Aby korzystać z funkcji łączności nawet w 10-letniej ŠKODZIE, będziesz potrzebować następujących rzeczy.

Odpowiedni model ŠKODA

Aplikacji dla samochodów ŠKODA możesz używać dla modeli wyprodukowanych po 2008 roku.

Wtyczka z danymi

Wtyczka z danymi jest udostępniana kierowcom w Oryginalnych Akcesoriach ŠKODA. Znajdziesz ją u najbliższego dealera ŠKODA.

Smartfon i aplikacja

Możesz pobrać aplikację zupełnie za darmo. Dostępna jest ona dla systemów Android (5.0 lub nowszych) lub iOS (9.0 lub nowszych).

ŠKODA ID

Aby uzyskać dostęp do szerokiej gamy funkcji, zarejestruj się i zaloguj używając do tego swojego identyfikatora ŠKODA.

Wspierane modele ŠKODA

Aby sprawdzić, czy Twój samochód może obsługiwać aplikację ŠKODA Connect LITE, skontaktuj się z dealerem ŠKODA.

ŠKODA CITIGO

Rocznik od 2011

ŠKODA FABIA

Rocznik od 2010

ŠKODA ROOMSTER

Rocznik od 2010

ŠKODA RAPID

Rocznik od 2012

ŠKODA OCTAVIA

Rocznik od 2008

ŠKODA SUPERB

Rocznik od 2008

ŠKODA YETI

Rocznik od 2009

ŠKODA KAROQ

Rocznik od 2017

Jeśli zbliża się data Twojego przeglądu lub na desce rozdzielczej pojawiła się żółta lampka ostrzegawcza, umów się na spotkanie z serwisem za pośrednictwem aplikacji i skorzystaj z jego usług najwyższej jakości. W razie wypadku lub awarii skorzystaj z kolei z Połączenia telefonicznego, aby natychmiast uzyskać profesjonalną pomoc. Aplikacja przekieruje Cię do kontaktu się z pomocą drogową czynną 24/7.

Zobacz, jak to działa

Jak zainstalować ŠKODA Connect LITE? To bardzo proste! Czynność ta zajmie maksymalnie kilka minut. W tym krótkim filmie zobaczysz krok po kroku, jak działa aplikacja i jak może uprościć Twoje życie!

Dostępność

Aplikacja ŠKODA Connect LITE jest dostępna w 6 krajach europejskich, w tym w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Hiszpanii, Włoszech, Polsce i Finlandii. Będzie ona stopniowo rozszerzana również na inne rynki. Skontaktuj się z autoryzowanym punktem ŠKODA i dowiedz się, czy jest już dostępna u Ciebie!

Uzyskaj wtyczkę z danymi

Aby korzystać z aplikacji ŠKODA Connect LITE w swoim samochodzie, potrzebujesz także wtyczki z danymi. Jej aktywacja zajmie Ci tylko kilka sekund i będziesz mógł zrobić wszystko samodzielnie. Niezbędne dane znajdziesz u autoryzowanego dealera ŠKODA.

Czy chcesz otrzymać wtyczkę z danymi? Skontaktuj się z nami.