ŠKODA Z LPG

JAK DZIAŁA AUTO Z LPG?

Podczas jazdy w mieście i na trasie spalasz niemal samo paliwo LPG, generując sobie oszczędności, a gdy np. zamierzasz wyprzedzić i zwiększasz obroty, silnik stopniowo przechodzi na benzynę, co gwarantuje Ci maksimum wydajności silnika.

POZNAJ ZALETY AUTA Z LPG

Instalacja LPG Landi Renzo zmniejsza koszty eksploatacji pojazdu oraz pomaga utrzymać wysoką trwałość i żywotność silnika. Instalacje zaprojektowane są dla konkretnych modeli ŠKODY i ich wersji - do konkretnego pojazdu i silnika dobierane są wszystkie ich elementy składowe, w tym długość i kształt instalacji elektrycznej.

OSZCZĘDNOŚĆ

Oszczędność wynosi średnio nawet do 30% na 100 przejechanych kilometrach. Możesz przejechać nawet do 1200 km bez tankowania.

WYSOKA JAKOŚĆ

Firma Landi Renzo działa od 1954 roku i posiada certyfikaty jakości organizacji międzynarodowych.

BEZPIECZEŃSTWO

W razie nieoczekiwanego zdarzenia cały system zostaje automatycznie odłączony, a dopływ gazu odcięty.

EKOLOGIA

Autogaz jest znacznie bardziej przyjazny dla naszej planety niż olej napędowy czy benzyna.

GWARANCJA


Zachowujesz gwarancję

Nowe samochody marki ŠKODA utrzymują dwuletnią gwarancję mechaniczną po zakupie i montażu instalacji LPG Landi Renzo u Autoryzowanego Partnera Serwisowego ŠKODA AUTO. Gwarancja jest ważna na terenie całego kraju!

Nie martwisz się o instalację

2-letnia gwarancja mechaniczna na nowe samochody marki ŠKODA utrzymuje się po montażu instalacji LPG u Autoryzowanego Partnera Serwisowego ŠKODA Landi Renzo Polska udziela gwarancji na elementy składowe instalacji LPG, na okres 24 miesięcy, licząc od daty montażu* *Oferta dotyczy wyłącznie instalacji LPG zakupionych i zamontowanych u Autoryzowanych Partnerów Serwisowych do nowych samochodów.

SPRAWDŹ ILE ZAOSZCZĘDZISZ

Nowoczesna instalacja LPG jest inwestycją, która szybko się zwróci. Po zatankowaniu do pełna zbiorników LPG i benzyny przed Tobą nawet do 1200 km nieprzerwanej przyjemności z jazdy.

MODELE Z LPG

ŠKODA Citigo

1.0 MPI/44 kW (60KM)

1.0 MPI/55 kW (75KM)

ŠKODA Fabia

1.0 MPI/44 kW (60KM)

1.0 MPI/55 kW (75KM)

KTÓRA ŠKODA Z LPG ODPOWIADA TWOIM POTRZEBOM?

Skontaktuj się z wybranym dealerem, który pomoże Ci podjąć finalną decyzję.