ŁĄCZNOŚĆ

Poznaj ŠKODA Connect – usługi online, które pozwolą Ci w pełni wykorzystać każdy dzień! Dzięki temu Twój samochód zyska szereg nowych funkcji, obejmujących rozrywkę na drodze i Twoje bezpieczeństwo. Sprawdź wszystkie funkcje!

INFOTAINMENT ONLINE

Rozwiązanie Infotainment Online pomogą Ci bezpiecznie i wygodnie dotrzeć do celu za każdym razem. Są one dostępne dla nawigacji Amundsen i Columbus.

CARE CONNECT: PROAKTYWNY SERWIS

Usługa proaktywna pomaga uporać się z nieprawidłowym działaniem wybranych funkcji pojazdu. Po wykryciu problemu samochód automatycznie kontaktuje się z centrum serwisowym lub wzywa pomoc w razie drobnego wypadku. Care Connect, czyli proaktywna usługa serwisowa, jest bezpłatna przez 14 lat. Usługi Care Connect są kompatybilne z większością systemów multimedialnych.

CARE CONNECT: ZDALNY DOSTĘP

Zdalny dostęp to zupełnie nowy sposób komunikowania się z samochodem poprzez połączenie auta ze smartfonem. Będziesz mógł używać telefonu do sterowania samochodem i odbierania powiadomień o jego stanie. Ta usługa Care Connect jest okresowo odnawialna i kompatybilna z większością systemów multimedialnych.

POŁĄCZENIE ALARMOWE

Jest to bardzo ważna funkcja ŠKODA Connect, która służy bezpieczeństwu i wchodzi w skład pakietu serwisowego Care Connect. Jest ona bezpłatna przez cały okres eksploatacji samochodu.

PLANOWANIE SERWISU

Planowanie usług serwisowych jest częścią funkcji Proaktywny Serwis z pakietu Care Connect. Wybierz preferowany Punkt Serwisowy w ŠKODA Connect, a Twój samochód poinformuje go, gdy będzie wymagać serwisowania lub naprawy. To proste i wygodne!

Twój samochód, korzystając ze ŠKODA Connect, wyśle do preferowanego Partnera Serwisowego informacje o zbliżającym się przeglądzie (na 14 dni przed jego planowaną datą). Autko skontaktuje się z Serwisem samo również w przypadku pojawienia się lampek ostrzegawczych na panelu deski rozdzielczej. Następnie preferowany Partner Serwisowy skontaktuje się z Tobą w preferowany przez Ciebie sposób.

Po 31 tygodniu 2018 roku Twój samochód sam będzie mógł przesłać informacje o wystąpieniu problemów z poniższymi lampkami ostrzegawczymi*.

Opis lampek ostrzegawczych można znaleźć w instrukcji obsługi.

SMARTLINK+

SmartLink+ to system korzyści dla Ciebie. Dzięki niemu będziesz mógł połączyć swojego smartfona ze samochodem i sprawić, że zaczną mówić jednym językiem.

Dowiedz się więcej

PORTAL ŠKODA CONNECT

Portal ŠKODA Connect umożliwia łatwe zarządzanie wszystkimi usługami ŠKODA Connect.

Dowiedz się więcej

APLIKACJA ŠKODA CONNECT

Aplikacja ŠKODA Connect pozwala zdalnie monitorować i sterować samochodem ŠKODA.

Dowiedz się więcej

DOSTĘPNOŚĆ ŠKODA CONNECT

Tutaj sprawdzisz dostępność usługi ŠKODA Connect w swoim kraju.

Dowiedz się więcej