ŠKODA KAMIQ. Nowy SUV. Nowe perspektywy

Całkowicie Nowy SUV ŠKODY łączy zalety SUV-a ze zwinnością kompaktu. Najnowocześniejsze systemy na pokładzie są odwzorowaniem idei Simply Clever. Światowa premiera odbędzie się już w marcu 2019 na Salonie Samochodowym w Genewie.

Mladá Boleslav, 16 stycznia 2019 – Ofensywa ŠKODY nadal trwa. Wraz z nowym crossoverem, marka rozszerza gamę swoich SUV-ów, uzupełniając odnoszące sukces modele KODIAQ i KAROQ. Jako zwiastun ŠKODA pokazała sylwetkę pojazdu, dając pierwsze wyobrażenie tego, jak prezentuje się model, który będzie miał swoją światową premierę podczas Salonu Samochodowego w Genewie (5-17 marca). To, co od razu rzuca się w oczy, to charakterystyczny przód auta z nowym projektem reflektorów LED z oddzielnymi światłami do jazdy dziennej.

Nowy model ŠKODY łączy najważniejsze cechy z dwóch różnych światów – praktyczność, komfort, wyższy prześwit i podwyższoną pozycję z SUV-a ze zwinnością i użytecznością auta kompaktowego. To sprawia, że miejski crossover ŠKODY jest idealny na co dzień oraz do różnych wyzwań. Dodatkowo, bazując na modułowej platformie Grupy Volkswagen (MQB), oferuje on zaawansowane technicznie systemy wspomagania kierowcy wraz z wieloma funkcjami Simply Clever. Dzięki temu to prawdziwa ŠKODA!

Poznaj bliżej Nowy SUV ŠKODY

 Zapisz się i otrzymaj informacje o modelu jako pierwszy!

NAJNOWSZE NEWSY

ŠKODA KAMIQ to kolejny duży krok w udanej ofensywie produktowej marki. Robiące wrażenie wzornictwo, najnowocześniejsze funkcje wspierające kierowcę oraz liczne innowacyjne rozwiązania sprawiają, że KAMIQ spełnia potrzeby wymagających kierowców. Model zadebiutuje w marcu podczas Motor Show w Genewie.

NOWY CROSSOVER ŠKODY!

Ofensywa ŠKODY w segmencie SUV-ów trwa! Już w marcu, podczas salonu samochodowego w Genewie, marka zaprezentuje całkowicie nowy model łączący zalety SUV-a z atutami samochodu kompaktowego.

Dowiedz się więcej

ŠKODA KAMIQ

To nazwa nowego, trzeciego SUV-a, który uzupełni gamę produktową marki na rynku europejskim.

Dowiedz się więcej

ŠKODA KAMIQ na pierwszych szkicach

ŠKODA przedpremierowo prezentuje szkice nowego modelu KAMIQ - kolejnego SUV-a, który poszerza wachlarz oferty SKODY w tym dynamicznie rozwijającym się segmencie.

Dowiedz się więcej

Pierwsze szkice nowego wnętrza

Tuż przed światową premierą modelu KAMIQ podczas Motor Show w Genewie, ŠKODA prezentuje wnętrze nowego, miejskiego SUV-a.

Dowiedz się więcej