ŠKODA NA POZNAŃ MOTOR SHOW 2019

MOC INNOWACJI ŠKODY, KTÓRA PORUSZY POZNAŃ MOTOR SHOW 2019

Podczas Poznań Motor Show 2019 ŠKODA zagwarantuje największe natężenie emocji i innowacji na metr kwadratowy wśród wszystkich producentów. Marka pokaże wszystkim fanom motoryzacji swoją wizję przyszłości, a także nowy stopień dynamiczności i wszechstronności dla kierowców. Pokaże, że przyszłość jest na wyciągnięcie ręki.

POZNAJ NAJWIĘKSZYCH BOHATERÓW MOTOR SHOW 2019

ŠKODA SCALA

Kolejny stopień innowacji i praktyczności na co dzień.

Dowiedz się więcej

ŠKODA KAMIQ

Całkowicie nowy crossover ŠKODY.

Dowiedz się więcej

ŠKODA VISION E

Pierwsza całkowicie elektryczna ŠKODA.

Dowiedz się więcej

ŠKODA VISION X

Spektakularny i dynamiczny crossover.

Dowiedz się więcej

Świat marki ŠKODA podczas Poznań Motor Show 2019 będzie przyciągał wieloma atrakcjami. Wśród nich będą oczywiście dynamiczne i nowoczesne modele, od FABII MONTE CARLO, przez OCTAVIĘ RS, aż po wszechstronne SUV-y: nowy crossover KAMIQ, który łączy zalety SUV-a ze zwinnością kompaktu, a także model KAROQ w wersji SCOUT i SPORTLINE oraz model KODIAQ w odsłonach L&K, SPORTLINE i RS. W strefie marki pojawi się także ŠKODA SCALA, będąca nowym członkiem czeskiej rodziny i zarazem kolejnym stopniem codziennych innowacji.

Dla entuzjastów motorsportu oraz fanów adrenaliny „za kółkiem” ŠKODA przygotowała także gwarantowany sposób na emocje - nową odsłonę najbardziej utytułowanego sportowca, czyli ŠKODĘ FABIA R5. Od niej będzie można przejść zaledwie kilka kroków, by przenieść się w czasie i poznać koncepcyjne modele przyszłości – w pełni elektryczną ŠKODĘ VISION E o zasięgu aż 500 km oraz wszechstronną ŠKODĘ VISION X z imponującą technologią na pokładzie.

Oprócz tego, ŠKODA przygotowała dla odwiedzających m.in. jazdy samochodem w wirtualnej rzeczywistości na urządzeniu VR oraz możliwość wzięcia udziału w wyścigach samochodów elektrycznych sterowanych na podstawie odczytywanych fal mózgowych.

Dodatkowo, marka zaprasza na specjalną strefę zewnętrzną na Poznań Motor Show 2019 o powierzchni aż 3800 m2. Wchodząc do niej, wszyscy moto-fani będą mogli wziąć udział w konkursie z okazji 15-lecia ŠKODA AUTO SZKOŁY, skorzystać z symulatora dachowania lub pod okiem instruktorów przetestować wybrane modele marki na specjalnym torze, poznając technologię i zasady bezpieczeństwa panujące w ŠKODZIE.

 

ZAPRASZAMY DO STREFY ŠKODY PODCZAS POZNAŃ MOTOR SHOW 2019!

Przyjdź na Międzynarodowe Targi Poznańskie i odwiedź nas w Hali 3A.

Dzień prasowy: 28 marca 2019

Dni dla publiczności: 29-31 marca 2019

Godziny otwarcia: 10:00-18:00