ŠKODA VISION RS

ŠKODA VISION RS zaprasza do swojego innowacyjnego wnętrza
ŠKODA VISION RS zaprasza do swojego innowacyjnego wnętrza

ŠKODA VISION RS zaprasza do swojego innowacyjnego wnętrza

6. 9. 2018

Usportowione i wykonane z produktów najwyższej jakości – takie jest wnętrze ŠKODY VISION RS. Kompaktowy, oddający dynamicznego ducha model RS zostanie zaprezentowany po raz pierwszy podczas zbliżającego się Paryskiego Salonu Motoryzacyjnego 2018. Już teraz marka udostępnia szkice i materiały wideo prezentujące proces powstawania tego innowacyjnego samochodu.

Szkło kryształowe, włókno węglowe i odwołania do sportów motorowych

Kompaktowe wnętrze ŠKODY VISION RS to wynik inspiracji emocjonującym światem rajdów samochodowych. Sportowego ducha gwarantuje wydłużona deska rozdzielcza z akcentami wykonanymi z włókien węglowych, która nawiązuje do symetrycznych konturów osłony chłodnicy. Deskę rozdzielczą wyróżniają również animacje, które są charakterystyczne dla designu RS. Podświetla się ona, prezentując wyjątkowe efekty wizualne, które wchodzą w interakcję z ekranem dotykowym systemu Infotaintment. W kabinie VISION RS znajdziemy ręcznie wyrabiane i szlifowane specjalną metodą kryształy Lasvit.

Centralna konsola w VISION RS wraz z wbudowaną dwusprzęgłową skrzynią biegów DSG również jest w całości wykonana z włókna węglowego. Ten wysokiej jakości materiał został wykorzystany też w elementach dekoracyjnych, panelach drzwiowych i siedzeniach. Uchwyt wmontowany w drzwi ma kształt pętli, stanowiąc bezpośrednie nawiązanie do charakterystycznych tras rajdowych.

Kluczowe elementy, które wyróżniają ŠKODĘ VISION RS to trwałość przy jednoczesnym użyciu materiałów, które wpisują się w trend zrównoważonego rozwoju i dbałości o środowisko. Zastosowane włókna węglowe składają się w całości z przetwarzanego poliestru, a tapicerka siedzeń wykonana została z ekologicznej Alcantary.

ŠKODA VISION RS została zaprojektowana w inspirującym otoczeniu secesyjnego budynku na Masarykovo Nábřeží. Zapraszamy do obejrzenia materiału poniżej, który przybliży jak powstawało sportowe, przestronne wnętrze z pozornie unoszącymi się fotelami, elementami z włókna węglowego, kryształowym szkłem, efektami świetnymi, utrzymane w dynamicznej stylistyce RS.

Ostatnie newsy

Wszystkie newsy